Reklaam sulgub sekundi pärast

ENNE JA PÄRAST FOTOD: KAS GERLI PADAR on noa all käinud?

Buduaar

Gerli
Gerli Padar

Kahe lapse ema Gerli Padar näeb välja parem kui eales varem ning on näha, et kortsude pärast kaunitar küll muret tundma ei pea.

Kuid mis on selle imelise naise ilu saladuseks - on ta tõesti noa all käinud?

Selgub, et nii see siiski pole, küll aga on Gerli tarbinud populaarseid iluteenuseid, milleks on mesoniidid ja plasmateraapia. 

“Küsimusele, kas oli valus ka, saan vastata, et ainult tuimestussüsti ajal. Aga see on suts nagu suts ikka. Muidugi natuke oli tunda sellist sikutamise tunnet ja ebamugavust, kuid see polnud midagi talumatut.

Tursed, sinikad, valu? Ütlen ausalt, et taastumise ajal võtsin vaid esimesel päeval ühe paracetamoli. Nägu mul kuidagi ebaloomulikult paiste ei läinud ja ühtegi sinikat ei tekkinud. Kui neid pisikesi plaastreid poleks näol olnud, siis poleks võõras ilmselt midagi aru saanud. 

Paari nädala pärast vaatas peeglist vastu ikka hoopis värskem ja kaunim mina. Lõuajoon oli kena, silmad rohkem “avatud”. Praeguseks on vahe ka tuntav silmalaugude osas, kuhu pandi pisemaid niite - nahk on seal tihkem ja tugevam, samuti pehme lõualott on oma mõõte silmnähtavalt vähendanud,” kirjutab Padar sotsiaalmeediasse tehtud postituses.