Ilu ja mood

toob sinuni Zalando

Galerii: Stockmann avas uue suvise hooaja pressiüritusega

Buduaar

moeüritus
moeüritus — FOTO: Kristiin Kõosalu

13. aprillil toimus Stockmanni kaubamajas uut kevadhooaega tähistav üritus, mille käigus avati Festive Fashion peorõivaste pop-up pood ning stilistid Karolin Kuusik ja Ženja Fokin tutvustasid suvepidude hooaja moelemmikuid.

Uuest Festive Fashion pop-up poest leiab trendikaid ja ajatuid peorõivaid tundud moemärkidelt By Malina, Ida Sjöstedt, Marella, Silvian Heach, Bruunz Bazaar, Kocca ja Vila. Aksessuaaridest ja jalanõudest täiustavad kauneid komplekte brändide Steve Madden, Ted Baker, Högl ja Calvin Klein pidulikud kingade ja kottide valikud. Pidulike rõivaste juurde pakuvad ehtevalikut kodumaine Dondella, eksklusiivselt Stockmannis müügil olev Buckley, omanäoline Alberto Martini ning klientidele juba armsaks saanud Nora Norway ja Lauren Ralph Lauren.

“Meil on hea meel näha, et selle moehooaja kollektsioonid on taas värviküllased ja rõõmsameelsed. Peorõivaste pop-up poest leiab nii õrnalt lillelisi kleite ja pluuse, pastelseid toone kui ka erksaid värvikombinatsioone, samuti üleni valgeid kleite ja kostüüme. Siit saab omale kindlasti kaunid riided selga nii koolilõpupeole, suvepulma või niisama peole mineja. Rõivaste valimisel on hea võimalus kasutada mugavat moenõustamise teenust, mille raames meie stilistid-konsultandid aitavad sobivad komplektid kokku panna ja abi saab ka kauni kleidi alla sobiva pesu leidmisel“ ütles Stockmanni müügidirektor Mairika Juhandi.

Festive Fashion pop-up avaüritusele olid kutsutud moehuvilised mõjuisikud ja ajakirjanikud. Koos nauditi inspireerivat moeshowd Karolin Kuusiku ja Ženja Fokini juhendamisel. DJ Laura Nestor tegi maheda muusikaga kõrvale pai. Külalisi kostitas Stockmann Delikatess ja õhtu meeleolu lõi ürituse toetaja Freixenet.  

Festive Fashion peorõivaste pop-up jääb avatuks kuni 31. juulini 2023.

Ilu ja mood

toob sinuni Zalando