Kuidas oma välimus seksikamaks muuta?

Me kõik oleme neid näinud: Marylin, Raquel, Sophia, Pamela... Naised, kes on glamuursed, seksikad, julged ja ilusad. Sheknows.com toob Sinuni kümme lihtsat sammu, kuidas välja tuua oma sisemine sekspomm ja panna pead pöörduma, kuhu iganes Sa ka ei läheks.

Me kõik oleme neid näinud: Marylin, Raquel, Sophia, Pamela… Naised, kes on glamuursed, seksikad, julged ja ilusad. Sheknows.com toob Sinuni kümme lihtsat sammu, kuidas välja tuua oma sisemine sekspomm ja panna päid pöörduma, kuhu iganes Sa ka ei läheks.

Alusta juustest

Mida suurem, seda parem. Proovi volüümi lisavat spreid ja keera oma juuksed meigi tegemise ajaks rulli. Pärast rullide eemaldamist sasi juukseid. Sedasi jääb üldmulje kohev. Viimistluseks lase juukselakki.

Täiuslik kulmukaar

Veendu, et Su kulmud on hoolitsetud. Täiuslik kulmukaar avab silmad ja määratleb näo.

Veatu nägu

Kanna näole kerge niisutav kreem ning seejärel näonahka viimistlev vedel jumestuskreem. Selle peale kanna läbikumavat puudrit loomaks täiuslikku lõuendit.

Põsed kumama

Põsesarnadele annab kuma valgustpeegedav peitekreem või pliiats.

Seksikad silmad

Lainer on üks lihtsamaid, kiiremaid ning odavamaid viise teha pilk salapäraselt kauniks ja silmavaade võrgutavaks.

Vau-efektiga ripsmed

Kooluta ripsmed ning seejärel kata need musta volüümi lisava tušiga. Võid lisada silma välisnurka mõned võltsripsmed. Sedasi jääb mulje veelgi ilusam.

Perfektsed huuled

Enne värvimist puuderda huuled, sest sedasi püsib värv paremini peal. Kata ülahuul huulepulgaga ja alahuul värvitu või sama tooni huuleläikega. Nüüd hõõru oma huuled kokku ja saadki endale perfektsed huuled.

Riietus

Pane selga oma lemmik push-up rinnahoidja ja salendav aluspesu. Vali kleit, mis järgib lihtsat reeglit: katab kolm kehaosa, aga paljastab ühe. Viimistle välimus stilettodega.

Lisa parfüümi

Vali välja lemmik sensuaalne aroom ja pihusta seda põlveõndlatesse, dekolteesse ja juustesse. Parfüüm võib parandada Sinu meeleolu ning tunned ennast seksika ja ilusana.

Otsusta, et Sa oled kaunis

Nüüd on aeg enesekindluse jaoks. Eriti siiis, kui tunned, et näed tõeliselt hämmastav välja. Seisa sirgelt ning liugle üle põranda. Nüüd on Sinu aeg särada!


Anneli Allikas-Parv