Ilu ja mood

toob sinuni Zalando

RABAV KAADER: LAURI PEDAJA abikaasa näitas uut tulikuuma välimust

Buduaar

Gethel Burlaka-Pedaja
Gethel Burlaka-Pedaja

Lauri Pedaja tegi oma abikaasale Gethel Burlaka-Pedajale ootamatu üllatuse ja selle tulemusena sai naine endale uue välimuse.

Nimelt nendib Gethel, et tegelikult oli tal juba pikka aega mõte lasta endale patsid teha, ent tegudeni kaunis pisitütre ema ei jõudnud.

Ühel hommikul andis Lauri aga teada, et tal on oma naisele üllatus varuks ning soovitas tal end juba varakult valmis panna.

“Minu sees ja väljas on toimumas muutused ja ma olen natukene elevil sellest, kuhu suunas ma liigun. Kui aga Lauri ei oleks mulle seda üllatust teinud ja mind Kersti juurde patsidesse viinud, siis oleksin ma neist ilmselt veel pikka aega unistanud, võibolla et isegi poleks neid kunagi tegema läinudki. Ikka olid mingid kahtlused, nagu suurte muutustega kipuvad kaasa tulema,” möönab Gethel.

Naine lisab veel: “Lõppude lõpuks olen ma aga täiega rahul ja tänulik. Ja kuigi mul on ennast nii võõras peeglist vaadata (eriti seepärast, et mu juustes on valget), on mul paralleelselt mingi kirjeldamatu äratundmine. Justkui nii peakski olema. Eriti fännan oma rastapatse, mis punu- ja keerupatside vahelt piiluvad. Kreizilt ägedad on,” sõnab Gethel ja ütleb veel lõpetuseks on tal on lisaks ägedatele patside ka väga äge mees.

Ilu ja mood

toob sinuni Zalando