Ilu ja mood

toob sinuni Zalando

“Trinity” moevaatemäng seob ühtseks tervikuks Aldo Järvsoo, Ketlin Bachmanni ja Riina Põldroosi värsked kevadkollektsioonid

Buduaar

Katariina (E.M.A.)
Katariina (E.M.A.) — FOTO: Tanel Veenre

10. mail Kruiisiterminalis maanduv suurejooneline “Trinity” moevaatemäng seob ühtseks tervikuks kolme Eesti silmapaistva moekunstniku Aldo Järvsoo, Ketlin Bachmanni ja Riina Põldroosi värsked kevadkollektsioonid.

“Trinity” on inspireeritud looduse vormidest ja oodiks stiihia suurejoonelisusele. Täiusliku taustsüsteemi esitluseks loob Kruiisiterminalist avanev vaade Tallinna lahele - sügav, tume, võimas ja müstiline meri ning lainetesse suubuv kevadine päikeseloojang. Merele avatud hüpnootiline 250 meetri pikkune moelava toob vaatajate ette üle saja rõivakomplekti ja käsitööna valmistatud ainueksemplarid. Disainerite originaalprintidega kangad ning ainulaadsed kaunistustehnikad maalivad kordumatu vaatepildi.
Aldo Järvsoo viib meid ajas rändama ja ärkame tema loomingusse 23 aastat tagasi, mil ta leiutas legendaarseks saanud "täpitehnika". Sel kevadel taaselustab ta need pärltikandid kaasaegsete mustripööristena efektsel sametil. Teise olulise teemana on loomelainete keerises Aldo asunud oma kleite laseriga ribastama ja kääridega hakkima, mille tulemuseks on moelavale maandumas uusgooti haldjad ja sireenid. Koos Aldo kleitidega tuleb esmaesitlusele ka Tanel Veenre poeetiline ehteseeria Moon Pearl.
Ketlin Bachmanni uues kollektsioonis on läbivaks teemaks talle omaseks saanud
plisseertehnikas ornamentika. Julgete värviliste pintslitõmmetega loob disainer kirgaste, teravate toonide vastandumise õrnade pastellidega. Eriliselt omanäolise, pisut kriipiva värvikakofoonia.
Riina Põldroosi mahukas kollektsioon on leidnud oma inspiratsiooni esimestest kevadistest liblikatest - õhkõrnadest lendlevatest värvipilvekestest, kes ennustavad meile imelist saabuvat suve. Kollektsiooni läbiv rõhuasetus ongi liblikamotiividega originaalkangastel.
Õhulised siidrüüd on loodud kaunistama kõiki rõõmsaid suveõhtuid ja meeleolukaid
pidustusi, mis meid ootamas ees.
Aldo, Ketlin ja Riina moodustavad Eestis ainulaadse disainerite trio, millelaadset pole
teadaolevalt maailmaski. Nad on kolmekesi ”ninapidi” koos moodi loonud juba üle
kahekümne aasta. Alates EKA lõpetamisest on nad tegutsenud ühises stuudios, millest kujunes välja loominguline ühendus Embassy of Fashion. Läbi aastate on Embassy of Fashion olnud üks Eesti moe väljapaistvatest lipulaevadest ja nende kolme peaga disainilohest on saanud Eesti moepilti markantselt ilmestav sümbol.
Trinity sündmus sünnib koostöös heade partneritega Porsche ja LHV pank. Joogiga
kostitavad Malfy Gin, Starbucks jääkohvi ning Haage Vesi, magusad meeleolud loob Dione jäätis. Modellide silmi ereda kevadpäikese eest kaitsevad SU.VI päikeseprillid. Max Factor teeb modellidele meigid ja Aili Puss Education koos Oribe toodetega hoolitseb modellide soengute eest. Täname Tallinna Sadamat.
Sündmust korraldab Stiilikanal.

Piiratud kogus moevaatemängu piletid on müügil Fienta keskkonnas. Usu, sellest elamusest Sa ilma jääda ei taha!

Ilu ja mood

toob sinuni Zalando