BRIGITTE SUSANNE HUNT JA ERNA-ANNA HUSKO: kuidas saada endale trimmis tagumik?

BRIGITTE SUSANNE HUNT JA ERNA-ANNA HUSKO: kuidas saada endale trimmis tagumik?

Näitlejanna ja raadiohääl Brigitte Susanne Hunt on seekord oma videoblogisse külla kutsunud neiu, 20aastase Erna Husko, kellel on Instagramis üle 40 000 jälgija ja kelle tagumik teeb nii mõnegi tüdruku kadedaks! Brigitte ja Erna näitavad, mis harjutustega on võimalik vormida endale trimmis tagumik.  

Näitlejanna ja raadiohääl Brigitte Susanne Hunt on seekord oma videoblogisse külla kutsunud 20aastase Erna-Anna Husko, kellel on Instagramis üle 40 000 jälgija ja kelle tagumik teeb nii mõnegi tüdruku kadedaks! Brigitte ja Erna näitavad, mis harjutustega on võimalik vormida endale trimmis tagumik.  

Erna lükkab esmajoones ümber väite, justkui tema tagumik ei olegi päris – nimelt ringlevad kuulujutud, et ta on lasknud oma istmikku kirurgilisel teel suurendada. “See on üks suur vale! Kindlasti te leiate mind viiel korral nädalas trenni tegemas. Kui teil on midagi öelda, et olen käinud lõikamas – luban inimesele, kes leiab ühe kriipsu või jälje, et ma oleks käinud operatsioonil – annan talle 10 000 eurot!” sõnas Erna.

“Ma olen reaalselt väsinud sellest, et ma pean kogu aeg lugema internetikommentaariumitest, kuidas mu tagumik ei ole üldse nii prinkis, kui näiteks on Erna Huskol, keda kindlasti tüdrukud teavad, sest nende seas on palju vihkajaid, ja on ka poisse, kes teda tahavad. Palun õpeta mulle, kuidas saada nii vormikas pepu nagu on sinul!“ kommenteeris Brigitte Susanne Hunt.

Erna tõdeb, et trimmis istmiku saamiseks tuleb vaeva näha, lihaste areng võtab aega. Kindlasti tasuks praktiseerida erinevaid harjutusi kummilindiga ning lisaks treeningule tuleks tähelepanu pöörata ka oma toitumisele. 

Vaata allpool olevast videost harjutusi, mida Erna soovitab teha kõigil, kes soovivad endale trimmis tagumikku.

 

Sarnased artiklid