Reklaam sulgub sekundi pärast

ENNE JA PÄRAST FOTOD: kaalust kõvasti alla võtnud Brigitte Susanne Hunt avaldas, kuidas ta seda tegi

Buduaar

Brigitte Susanne Hunt
Brigitte Susanne Hunt — FOTO: Brigitte Susanne Hunt/Instagram

Brigitte Susanne Hunt on mitmel korral nentinud, et möödunud aasta suvi oli tema jaoks vaimselt vägagi raske, ent tänaseks on kaunitar jõudnud uute eluetappi, kus ta tunneb end palju paremini nii vaimsel kui ka füüsilisel tasandil.

Võrreldes selle aasta jaanuariga on Brigitte märkimisväärselt kaalust alla võtnud ning mõni aeg tagasi avaldas Hunt, kuidas tal see õnnestus.

"Tahaks öelda, et nägin tohutult vaeva, lugesin kaloreid ja jälgisin kava, aga ei ... iga vastus: väikesed elustiilimuutused ja ennekõike stressi vähendamine. Ei kaalunud toitu ega iseennast. Pole õrna aimugi, mis on kahe pildi kaaluvahe. Samuti pole end üle kuu aja mõõtnud," nendib Brigitte.

Ta lisab veel: "Peamine on see, et olen tugevam, õnnelik, tervislikum ja rahulikum kui enne. Olen vaimselt ja füüsiliselt seal, kus olin viimati umbes kaks aastat tagasi enne teleprojekti."

Jaanuari kohta meenutab Brigitte, et tol ajal oli ta õnnetu, tal polnud energiat ning ta oli pidevalt dieedil ja tal olid erinevad isud. Nüüd tunneb kaunitar end aga energilise ja rõõmsana. Ta magab enda sõnul hästi ja sööb seda, mida ta tahab.

Brigitte Susanne Hunt
Brigitte Susanne Hunt — FOTO: Brigitte Susanne Hunt/Instagram