KES OLEKS OSANUD SEDA ARVATA! Mida su lemmik aastaaeg ütleb sinu kohta?

VeryWellMind; VocalMedia

Aastaajad. Pilt on illustratiivne.
Aastaajad. Pilt on illustratiivne. — FOTO: 123rf.com

Igaühel meil on kindlasti kujunenud välja aastaaeg või ajad, mis sümpatiseerivad kohe eriti ning mida ootame pikisilmi. Tuleb aga välja, et ka lemmik aastaaeg võib inimese kohta nii mõndagi paljastada. 

Kevad

Kevad on aeg, mil loodus hakkab taas tärkama ning rohelust on aina rohkem. Kui kevad on sinu meelisaastaaeg, siis oled sa kindlasti inimene, kes ihkab uusi kogemusi ning väljakutseid. Samuti meeldivad sulle uued algused. Sa oled äärmiselt kannatlik ning eelistad rahulikku ja aeglast kulgemist. Kevadenautlejatel on sisemine motivatsioon viia lõpule kõik projektid ning olla väga järjekindlad.

Suvi

Kui sina eelistad hoopis suve, tähendab, et oled aktiivse eluviisiga inimene. Sulle meeldib palju liikuda väljas ning paratamatult suvel käivad inimesed ka palju reisil. Ilmselt oled ekstravertsem ning sulle meeldib suhelda ning elada just väljapoole. Teised kirjeldaksid sind optimistliku, isikupärase ning enesekindlana. Suveinimesed on spontaansed ja vabameelsed. 

Sügis

Kui tihti mõeldakse, et kevad on uuenemiste hooaeg, siis tegelikkuses on hea aeg selleks ka sügis. Erksad ja kenad oranžid värvid ning sügisene jahedam ilm meelitavad ligi soovi muutusteks. Sulle meeldib võtta riske ning oled romantilise loomuga. Arvatakse, et inimesed, kellele meeldib sügis, kogevad tihti rohkem tõuse ja mõõnasid, just seetõttu armastavad nad stabiilsust ja rahulikkust. 

Talv

Inimesed, kelle lemmik aastaaeg on talv, kipuvad olema tihti introvertsemad. Neile meeldib järjepidevus ning nad ei kipu oma mugavustsoonist väljuma. Nad naudivad üksindust ja oma aega. Talveinimesed on enesekindlad ning saavad kõigega üksi hästi hakkama. Inimesed, kellele meeldib talv, on kiindunud oma lähedastesse.