Reklaam sulgub sekundi pärast

MILLE PEALE kulutas bikiinifitnessist Kaisa Kuusnõmm 6986 eurot: vastub rabab jalust

Buduaar

Kaisa Kuusnõmm
Kaisa Kuusnõmm — FOTO: Kaisa Kuusnõmm/Instagram

Bikiinifitnessist ja eratreener Kaisa Kuusnõmm elab juba mõnda aega koos abikaasa Raigo Kuusnõmmega Austraalias ning hetkel on naisel käsil võistluste hooaeg ja seda loomulikult bikiinifitnessis.

Tänaseks on Kaisa Austraalias võitnud kaks kulda - teine neist tuli Austraalia Grand Prix võistlustel.

Juba mai lõpus astub kaunitar aga lavale Lõuna-Koreas amatöörolümpial ja seejärel juuni alguses Hispaanias amatöörolümpial.

Kuusnõmme käest on varemgi uuritud, kas sellised võistlused talle võidu puhul raha ka sisse toovad ning siinkohal sõnab ta, et see pole üldse nii.

Nimelt tuleb tal kõik võistlustega seonduvad kulud ise kinni maksta ja kokkuvõttes seda raha ta bikiinifitnessiga tagasi ei teeni. "Hetkel on kulunud 6986 eurot. Lennupiletid, majutus, meik ja soeng, registreerimistasud, päevitus, bikiinid, autorent," loetleb Kaisa, mille peale raha enamasti kulunud on.

Kuid asju, mille peale raha kulub, on veel: "Kingad, juuksepikendused, küüned, ehted, treeneritasu, massaaž, kiropraktika, taksod, toit, toidulisandid. Üks hooaeg on ikka laias laastus 10 000 eurot," paljastab Kuusnõmm, kui kallis see võistlussport tegelikult on