MIS SEE TÄHENDAB, KUI NÄED pidevalt korduvaid kellaaegasid?

Enamikul meist ei ole kiire elutempo tõttu aega süveneda detailidesse ega märgata seda, mis toimub meie ümber ning milliseid signaale ja salajasi märguandeid elu meile saadab. Mõned inimesed aga oskavad neid märke lugeda ja seada oma elu vastavalt saadetud sõnumile. Ka kellaaja 11.11 sage nägemine on tegelikult märguanne, millel on kindel tähendus.

Nimelt usutakse, et kui sa näed väga tihti just kellaaega 11.11, siis viitab see sellele, et sinu elu liigub antud hetkel õiges suunas ja sa peaksid arendama endas just neid asju, millele sa praegu kõige rohkem keskendunud oled. Kui sa oled just nüüd võtnud endale mõne uue eesmärgi või hakanud taas tegelema millegagi, millele sa vahepeal pikka aega tähelepanu ei pööranud, siis oled sa teinud õige otsuse. Kell 11.11 on läbinisti positiivne signaal, mis justkui kinnitaks, et tee täpselt seda, mida sa praegu teed. 

Järgmine kord, kui sa seda näed, siis võta hetkeks aeg maha ja analüüsi oma senist elukäiku – miks sa oled praegu seal, kus sa oled ja tänu millele sa siia jõudnud oled? Mis on see, mida sa elult just nüüd kõige rohkem tahad? Sea kindlad sihid paika ja liigu neile vastu.

Kui sa aga näed väga tihti kellaaegasid nagu 10.10, 11.11, 12.12, 13.13 ja nii edasi, siis viitab see sellele, et sinu mõte töötab 71 minuti tsüklis! Sa vaatad kella iga 71 minuti tagant ning sinu mõttetööle sobib see tsükkel. Enamasti need tsüklid nii täpsed muidugi ei ole.

Maailm saadab meile pidevalt erinevaid märguandeid, mis kas hoiatavad, et sa oled oma elus valel teel või siis saadavad nii-öelda kinnituse, et tee edasi, mida sa praegu teed. Kui me õpime neid signaale lugema, siis liigume me maailmaga harmoonias ja elus tuleb ette vähem halba ning vähem ebaõnnestumisi.