Reklaam sulgub sekundi pärast

SEIDI VOOGRE sai endokrinoloogilt kaua oodatud vastuse

Buduaar

Seidi Voogre suunamudija
Seidi Voogre — FOTO: Seidi Voogre/Instagram

Seidi Voogre käis endokrinoloogi vastuvõtul, kus ta sai ka vastuse, ent paraku polnud see just kõige abistavam.

Nimelt selgus juba mõni aeg tagasi, et Seidil on PCOS ehk polütsüstiliste munasarjade sündroom, mis ongi akne ja ebaregulaarse menstruaaltsükli põhjustajaks.

“Väga muid lahendusi naistearst ei soovita, kui pillide võtmist. Keeldusin nendest, sest need ei mõju hästi ja kui kunagi last tahan, pean niikuinii ära lõpetama,” möönab naine.

Seidi tõdeb, et suurimaks murekohaks on akne, sest seda lihtsalt ei saa kontrolli alla. “Mul võib olla nädal või rohkem null põletikku ja üks hommik ärkan kümne põletikulise punniga,” sõnab ta.

See omakorda oligi põhjuseks, miks Seidi endokrinoloogi juurde minna soovis - lootuses saada vastuseid. 

Oma kogemusest endokrinoloogi juures käigust kirjutab naine järgmiselt: "Maksin 40 eurot, et endokrinoloog ütleks, et meik tekitab aknet ja ma läheks nahaarsti juurde. Aga tegelikult hormoone analüüsis küll ja need on korras. Kilpnääre on ka korras. Insuliini ei pea kontrollima, sest ta ütles, et ma pole rasvunud. Mikrobioomiga ütles, et mul pole seost ka otseselt. (Miks mu nahk siis sellerimahlaga nii ilusaks läks). Toitumisega pole ka seotud, kui ma liiga palju süsivesikuid ei söö," tõdeb Voogre.

Seidi Voogre endokrinoloogi vastuse kommentaar
Seidi Voogre endokrinoloogi vastuse kommentaar — FOTO: Seidi Voogre/Instagram