Seksikalt toonuses käed: 4 võimsat harjutust

Seksikalt toonuses käed: 4 võimsat harjutust

Suvi ja rannahooaeg ei ole enam mägede taga, seega on viimane aeg end käsile võtta! Treenitud ja toonuses keha üle saab uhkust tunda, pehme ning treenimata keha ei kaunista aga ühtki naist, seega põhjus, miks juba täna oma elustiili rohkem liikumist lisada, on olemas. Naiste jaoks on üheks kõige probleemsemaks piirkonnaks käsivarred. Nimelt kipub nahk selles piirkonnas kiirelt lõtvuma, mis tähendab, et õlapaeltega kleiti kanda ei saa. Ent kui juba täna hakata oma käsi treenima, on suveks tulemused ilusti näha ning sa võid südamerahus erinevaid paljastavaid pluuse ja kleite kanda! Allpool toome välja 4 tõhusat harjutust, mida võiks iga päev vähemalt 15 minutit teha! Selle aja leiab alati, kasvõi televiisori vaatamise või sotsiaalmeedias surfamise arvelt…

Suvi ja rannahooaeg ei ole enam mägede taga, seega on viimane aeg end käsile võtta! Treenitud ja toonuses keha üle saab uhkust tunda, pehme ning treenimata keha ei kaunista aga ühtki naist, seega põhjus, miks juba täna oma elustiili rohkem liikumist lisada, on olemas.

Naiste jaoks on üheks kõige probleemsemaks piirkonnaks käsivarred. Nimelt kipub nahk selles piirkonnas kiirelt lõtvuma, mis tähendab, et õlapaeltega kleiti kanda ei saa. Ent kui juba täna hakata oma käsi treenima, on suveks tulemused ilusti näha ning sa võid südamerahus erinevaid paljastavaid pluuse ja kleite kanda!

Allpool toome välja 4 tõhusat harjutust, mida võiks iga päev vähemalt 15 minutit teha! Selle aja leiab alati, kasvõi televiisori vaatamise või sotsiaalmeedias surfamise arvelt…

1. Kätekõverdused

Alusta lihtsalt – tee kätekõrverdusi nii, et sul on põlved maas ja kui tunned, et jaksad kätega kogu oma keha kontrollida, siis tõsta põlved maast lahti. Kui sa esimestel päevadel kasvõi paar kätekõverdust ära teed, oled sa tubli ning liigud õiges suunas.

pilt: screenshot

2. Raskuste tõstmine sirgete kätega

Võta mõlemasse kätte kilosed raskused, kui sul on tugevamad käed, võid võtta ka kahe- või kolmekilosed raskused. Nüüd siruta mõlemad käed õlgade kõrguselt ette ja hakka kordamööda käsi külgedele viima – kõigepealt vii üks käsi eest küljele ja seejärel tagasi ette, nüüd tee seda teise käega. Mõlemad käed peavad olema sirged ning õlgade kõrgusel. Seda harjutust tuleb rahulikult teha – mida rahulikumalt sa seda teed, seda suurema koormuse käed saavad. 

3. Triitsepsi treening ühe raskusega

Võta käte vahele üks suurem raskus – viiekilone hantel või ketas on hea. Nüüd tõsta käed, hoides seda raskust kätevahel, oma pea kohale ja siruta käed otse üles. Seejärel hakka raskust kukla taha viima ja seejärel tagasi üles pea kohale tõstma. Väga tõhus harjutus triitsepsi lihastele.

pilt:screenshot

4. Käärid

Siruta mõlemad käed kaarjalt ette justkui sa hakkaksid kedagi väga suurt inimest kallistama. Nüüd hakka kätega nii-öelda lõikama – vii käed ette risti teineteise kohale ja tagasi külgedele. Käed peavad olema õlgade kõrgusel. 

 

Tee neid harjutusi iga päev ning viska menüüst välja suhkur ja jahu. Söö valku, kasulikke rasvu ning sa näed peagi, et tulemused ei jää vaid unistuseks.