Reklaam sulgub sekundi pärast

TAHAD KAALUST ALLA VÕTTA JA VÕITA REISI MILANOSSE? Lae alla see uus äpp!

Kaalust alla võtmiseks on vaja inspiratsiooni ja motivatsiooni, ent paraku jääb just neist kahest enamasti vajaka ning ühel hetkel antakse oma eesmärgi saavutamisel alla. Uus TrainAway äpp on siinkohal lausa ideaalne, sest kusiganes sa ka poleks, lähima spordiklubi leiab ta sulle alati.

Kaalust alla võtmiseks on vaja inspiratsiooni ja motivatsiooni, ent paraku jääb just neist kahest enamasti vajaka ning ühel hetkel antakse oma eesmärgi saavutamisel alla. Uus TrainAway äpp on siinkohal lausa ideaalne, sest kus iganes sa ka poleks, lähima spordiklubi leiab ta sulle alati.

Nimelt on TrainAway äpp loodud just selle eesmärgiga, et inimesel oleks võimalikult mugav leida võimalus trenni tegemiseks ja seda ka siis, kui ta palju ringi sõitma peab või näiteks reisil on. 

TrainAway äpp leiab sulle alati lähima spordiklubi ning läbi sellesama äpi saad mugavalt kohe osta ka sissepääsupileti ja otse trenni minna. Nii jääb ära tüütu kohapeal registreerimine ja muu ajakulu.

Hetkel on käimas kampaania, kus oktoobrikuu jooksul on TrainAway kaudu pilet MyFitness Eesti ja Läti sprdiklubidesse vaid kolm eurot ning lisaks läheb kõigi vahel, kes äpi alla laevad ja kampaaniakoodi kasutavad, loosi reis Milanosse.

Seega veel üks põhjus, miks just täna see äpp endale alla laadida.

Tulevikus on TrainAway äpil aga veelgi põnevamad plaanid! Sellest kujundatakse välja sotsiaalne platvorm, kus on võimalik näha oma treeningute statistikat, võrrelda seda teiste kasutajatega, koguda punkte ning esitada sõpradele treeningväljakutseid.

Koduleht, kus TrainAway äpist lähemalt lugeda saad, on siin.