TAHAD PIITSPEENIKEST TALJET: tee seda 10 minutit päevas

Pole olemas naist, kes ütleks, et ta ei taha endale saledat treenitud figuuri ning paljude jaoks on just kõhupiirkond sageli kõige probleemsem. Selleks, et saada endale seksikad kõhulihased, pole vaja mitte midagi muud, kui tahtejõudu, järjepidevust ning 10 minutit keskendumist.

Pole olemas naist, kes ütleks, et ta ei taha endale saledat treenitud figuuri ning paljude jaoks on just kõhupiirkond sageli kõige probleemsem. Selleks, et saada endale seksikad kõhulihased, pole vaja mitte midagi muud kui tahtejõudu, järjepidevust ning 10 minutit keskendumist.

Kõhulihaste treenimisel on väga oluline igale harjutusele keskenduda ning õige sooritustehnika kenasti selgeks saada. Kui harjutust valesti teha, ei ole sellest mingit kasu ning kõhulihased ei saa vajalikku koormust kätte.

Allpool olevas videos näidatakse ette mitu erinevat harjutust, mis on kõik suunatud erinevate kõhulihasgruppide treenimisele ning selleks, et neid harjutusi kodus ise teha, on vaja üksnes vaba ruumi ja kümme minutit vaba aega.

Vaata kõigepealt video läbi ning keskendu sellele, kuidas harjutusi täpselt tegema peaks. Seejärel hakka neid tasapisi ise järele tegema, pöörates tähelepanu oma keha asendile. Tunneta oma keha ning soorita kõiki harjutusi teadlikult.

Videot näed allpool!