Keha ja vaim uudised

toob teieni 24-7fitness

UUS ELU! NÜÜDSEST ON NEED sinu elu reeglid!

Kui natuke filosofeerida õnneliku elu teemadel, siis tundub, et saladus peitub õigete elureeglite järgi elamises. Uusi reegleid iseendale ja oma elule kehtestada pole kunagi hilja. Mis oleks, kui teeks seda just praegu? „Nüüdsest on nii, et …”

Lasen minna asjadel, mida ma ei saa muuta. Ära hoia kinni negatiivsest, mis sulle haiget teeb, vaid liigu edasi ainult sellega, mis paneb sind ennast hästi tundma. Ära proovi muuta asju, mida sa nagunii muuta ei saa.

Aktsepteerin asju nii, nagu nad on. Elu on lihtne. Kõik, mis juhtub, juhtub ikkagi õigel ajal – olgu see siis varem või hiljem. Aktsepteeri seda. 

Muudan end ja mõtlen vaid positiivselt. Ainus asi, millele võid kindel olla, on muutused, mida sa ise endaga läbi viid. Need on vajalikud selleks, et kasvada ja areneda.

Hoian kinni kõigest heast oma elus. Ole tänulik selle eest, mis sul hetkel olemas on ja kõige hea eest, mis sinu teele sattunud on. 

Puhkan, kogun end ja jätkan siis uuesti! Kui miski ei lähe nii, nagu sa oled lootnud, siis ära heida meelt! Sa vähemalt üritasid ja nüüd oled selle kogemuse võrra rikkam. Puhka, kogu end ja ürita uuesti!                                     

Võtan riske. Suured elumuutused ja millegi uue õppimine võib olla esmapilgul hirmuäratav. Kuid kas tead, mis on veel hirmutavam? See on kahetsus.

Pürgin edasi. Kõik, kes on elus tippu jõudnud, ei ole kukkunud sinna otse taevast. Head asjad juhtuvad nendega, kes teavad, mida nad tahavad ja liiguvad eesmärgi suunas.

Hindan seda, mida olen õppinud. Miski ei ole ilusam ja väärtuslikum kui naeratus, mis on võidetud läbi pisarate. Ära kahetse midagi, mida oled kogenud, sest iga õppetund elus on oluline.

Tean, et iga samm, mida astun, on mulle oluline. Mitte miski ei ole vale. Me õpime igast sammust. Tea, et kõik, mida kogeme täna, on meile homme vajalik. Ole uhke iga astutud sammu üle!

Buduaar.ee

Keha ja vaim uudised

toob teieni 24-7fitness