KÕIGE TÄHTSAM KÜSIMUS, mille peab endale esitama igaüks

Foto: 123rf

Buduaari ajakiri

Kui tahad elada oma unistuste elu, tuleb endale esitada üks oluline küsimus.

Fitnessistaar Kady Pärnaku on tegus naine, kelle päevadesse mahuvad lisaks võistlusspordile ja projektijuhtimise päevatööle ka enesearengule keskendunud teemad ja psühholoogiaalaste ning juhtimisraamatute lugemine. 

Aktiivne naine teab, et tegus graafik võib väsitada ja elus tuleb ikka ette perioode, mil on motivatsioonipuudus, kuid tähtis on aru saada, miks sa teed neid asju, mida teed. „Üks hetk küsid sa enda käest, kas see on see elu, mida tahad elada ja kas oled ikka õnnelik. Kui sa ei suuda sellele vastata „Hell yeah! This is my life, i love it!”, on kõige tagumisem aeg võtta vastu otsus hakata midagi muutma,” on Kady kindel.

Ta paneb südamele, et korraga ei saa kõike elus muutma hakata, vaid tuleb võtta ühe ampsu kaupa. Esmalt on tähtis enda jaoks lahti mõtestada, milline koht sinu elus kõige rohkem pigistab ja hakata sealt lõngakera pusa harutama. Kui ise hakkama ei saa, tasub kindlasti küsida abi.

Kady usub, et olles enda elu peremees, on üks suurimaid missioone tulla toime pideva muutumisega ja saada aru, et elu ei ole statsionaarne paigalseis. Elu tuleks avasüli vastu võtta ja mõista iseennast, olla sellel teel julge ning elada elu endale.

Kady Pärnaku
Kady Pärnaku / Foto: Erakogu