BOSS ORANGE uue parfüümi reklaamnägu on Sienna Miller!

BOSS ORANGE uue parfüümi reklaamnägu on Sienna Miller!

HUGO BOSS ja Sienna Miller sõlmisid uue parfüümi reklaamimiseks lepingu

 

BOSS Orange uue naisteparfüümi reklaamnägu on näitlejatar Sienna Miller. BOSS Orange tuleb müügile mais 2009. Kütkestava aura, vabameelse isiksuse ja originaalse ning isikupärase stiiliga Miller sobitub BOSS Orange kaubamärgiga loomupäraselt ning on just sobiv persoon brändi esimest signatuurparfüümi esindama.

 

„Koostöö Sienna Milleriga BOSS Orange signatuurparfüümi saadikuna on meie jaoks ülipõnev, sest ta on selle kaubamärgi olemuse tõeline kehastus. Siennast hoovav kaasaegne naiselikkus leiab väljendamist temale ainuomase isikupärase visioonina. Ta on vaba hing – muretu, spontaanne ja kirglik – ning ei vaevugi oma tundeid varjama. Nimelt selles aga väljendubki uue parfüümi olemus.“ Thomas Burkhardt, HUGO BOSS Fragrances ülemaailmne turundusdirektor.

Miller osaleb BOSS Orange kampaaniat toetavais trüki- ja telereklaamides. Meeleoluka telereklaami stseenide jada toob esile näitlejatari paeluva isiksuse erinevaid tahke ja peegeldab täiuslikult Milleri rõõmsameelset natuuri. Teda kujutatakse just sellisena, nagu ta tegelikult on: optimistliku, mängulise ja spontaansena.

 

„Koostöö BOSS Orange’iga on minu jaoks ülipõnev…“ ütleb Miller ise. „Parfüüm on imeline – muskuselõhnaline, magus ja seksikas. Reklaamikampaania üldine meeleolu on kerge ja muretu. Õhustik on sundimatu, kuid ometi energiline, siin on ohtralt liikumist ja naeru – minu meelest on kõik lausa taevalik.“