Korrake oma lõhna etteastet

Korrake oma lõhna etteastet

 

KORRAKE oma lõhna etteastet kõigest ühe veetilga abil

Kuulus Itaalia teksafirma Replay esitleb oma uut parfüümiduot – REPLAY your fragrance! Tavapärasusele selja pöörav ja vabaduse ideoloogial põhinev REPLAY your fragrance! pakub nii erakordset kogemust kui ka uudset lahendust, kuidas oma lõhna kanda ja värskendada ning seda kõigest ühe veetilga abil.

Lõhna peale pannes kaotab see tavaliselt päeva jooksul oma intensiivsuse. REPLAY your fragrance! parfüümi värskus on võimalik aga taastada ühe veetilga abil, mis päästab lõhna tipunoodid taas valla. Toimub teie parfüümi etteaste ja teie momendi kordumine, taasloomine…uuenemine.

REPLAY your fragrance! on kaasaegne parfüüm, mis on loodud spontaansuse ja optimismiga ning mille puhul trotsitakse tavapärasust ja tervitatakse erakordsust. REPLAY your fragrance! väljendab mehe ja naise uudishimu, seiklusjanu ja mõtisklevat meelt. Asjad pole sugugi nii, nagu nad näivad. Loodus muutub praktiliseks. Aeg on määratlemata. Elu on ilma piiranguteta.

 

Kuidas REPLAY your fragrance! toimib?

REPLAY your fragrance! kasutab vett ja uudset tehnoloogiat, et muuta meie lõhna kandmise ja värskendamise harjumusi. Uus mõtteviis on taasleiutanud kunagise minevikus väljamõeldud lõhna korduva pealekandmise rituaali, pakkudes kaasaegseid väljavaateid, uut viisi lõhna värskendamiseks…ja täiesti teistsugust lähenemist parfümeeriale. Tänu looduslikule tsüklodekstriini-nimelisele molekulile on võimalik taastada REPLAY your fragrance! parfüümi värskus ka pärast mitmetunnist kandmist kõigest ühe veetilga abil. Niiskusega kokkupuutel pääsevad taas valla lõhna tipunoodid, mis tavaliselt hajuvad kiiremini kui parfüümi põhjanoodid. Parfüümiarmastajatel, kellele on antud rohkem vabadust ja rohkem võimu, on nüüd võimalus oma lõhna nautida sagedamini ja pikema aja jooksul…ning seigelda vabamana kui kunagi varem.  

 

REPLAY your fragrance! naistele mõeldud parfüümvesi
on rikkalik segu puuviljadest, millel on nalja armastav ja elav iseloom. Lõhn avaneb magusa apelsini, bergamoti ja freesia rõõmuküllase pahvakuga, mis annab parfüümile energiat ja särtsakust, jättes selle samas delikaatseks. Kokteil erkpunastest maasikatest ja mustsõstardest muudavad lõhna südame magusalt sensuaalseks ja naiselikuks, mida täiendavad veidi metsikumad õitsvate orhideede ja rooside akordid. Lõhna põhi on kreemjas ja sügav ning koosneb seedri ja sandlipuu paitavast pehmusest, mis mähib naha soojusesse ja sensuaalsusesse.

REPLAY your fragrance! meestele mõeldud parfüümvesi on ergutav, optimistlik ja aromaatne veest inspireeritud lõhnasegu. Parfüümi tipunootides seguneb ootamatu kombinatsioon luuderohu lehest, mandariinist ja kardemonist, mis ergutavad meeli vee värskuse ja kaasaegse veetlusega. Lõhna süda on pehme ja puhas ning koosneb salvei, seedripuu lehe ja vee akordidest, mis annavad parfüümile erakordse puhtuse ja õhulisuse. Sellele lisandub vabaduse aura, mis sümboliseerib loomulikku ja vabameelset loomust. Lõhna põhi on elava, ent siiski tasakaalustatud iseloomuga, millele lisandub rahustav sandlipuu ning seedri ja patšuli salapärane kooslus. 

 

Tootesari ja hinnad:

Naistele mõeldud tootesarja kuuluvad järgmised tooted: 

Parfüümvesi 20 ml (275.-), 40 ml (395.-), 60 ml (535.-), ja kehahooldustooted: pihustatav deodorant 150 ml (205.-), dušigeel 200 ml (220.-) ja ihupiim 200 ml (235.-).

 

Meestele mõeldud tootesarja kuuluvad järgmised tooted:

Parfüümvesi 30 ml (275.-),  50 ml (395.-), 75 ml (535.-), habemeajamisjärgne näovesi 50 ml (340.-) ja kehahooldustooted: pihustatav deodorant 150 ml (205.-), pulkdeodorant 75 g (205.-) ja dušigeel 200 ml (220.-).