Kristiina Heinmets-Aigro filmist „Pearahakütt“: soovitan seda kõigil naistel kallimatega vaadata!

Eile korraldas Buduaari toimetus taaskord toreda filmielamuse enda koostööpartneritele. Kohale olid kutsutud ka Eesti tuntumad inimesed, nende seas näiteks: Kristiina Heinmets-Aigro, Victoria Kass ning paljud teised.

Eile korraldas Buduaari toimetus taaskord toreda filmielamuse oma koostööpartneritele. Kohale olid kutsutud ka Eesti tuntumaid inimesi, nende seas näiteks Kristiina Heinmets-Aigro, Victoria Kass ning paljud teised.

Kristiina tunnistab, et jäi filmiga väga rahule ning soovitab seda naisterahvastel just oma kallimatega vaatama minna. „Soovitan seda kõigil naistel kallimatega vaadata, siis on mõnusam naerda filmistseenide üle, mis leiavad aset pea igas suhtes. Mitte just Jan Uuspõllu Ürgmehe etenduse naise-mehe klišeed, kuid omamoodi vürtsitatud suhteprobleemide rägastik,“ leiab ta.

Samuti tõdeb Kristiina, et viimased kinokülastused on olnud väga spontaansed, kuna kahe lapse kõrvalt on raske sellist aega leida. „Selle eest vanema poja Aironiga käime pea kõiki eesti keelde tõlgitud lastefilme vaatamas.“

Kristiina lemmikfilmid on hoopiski aga õudukad! „Meeldib vaadata õudusfilme, eriti kodus klaasi veiniga,“ tunnistab kaunitar.

Kui aga oleks valida kino ning teatri vahel, eelistaks ta hetkel kino. „Seda seetõttu, kuna mitmed pikalt etteplaneeritud suurepärased teatrietendused on tulnud ära jätta viimasel hetkel ilmnenud probleemide tõttu. Kinno saab minna hetkeemotsiooni ajel,“ räägib Kristiina Buduaarile.

Buduaar.ee