PULMAPIDU BUDUAARIS: Merian ja Andreas

Buduaar

2. juunil 2022.a. korraldab Buduaar uhke pulmapeo elegantses 16. sajandist pärit Vihula Mõisas, mis kannab tiitlit „Parim ajalooline hotell Euroopas 2020“.
Koostöös Eesti tipptegijatega paneme kokku ühe tõelise unistuste pulmapeo, mille väärtus on ligi 20 000 €. Pulmaprojekti peatoetajad on LN Beauty ja JP. Chenet So Free veinid ja vahuveinid.
Kuni 20. märtsini 2022. a. saab ennast koos kaaslasega registreerida buduaar.tv3.ee lehel, kuhu paneme üles kõik võistluses osalevate paaride ankeedid, kellest valitakse välja 10 kõige erilisema looga paari. Kindlasti on valiku tegemisel oluline nii ankeedi sisu, väljendusoskus kui ka foto.
Kui oled pulmapidu aastaid edasi lükanud või tunned, et just nüüd on õige aeg abielluda, siis saada meile oma ankeet ja võida unistuste pulmad endale! Loe lisa aadressil buduaar.tv3.ee/pulmad

Teie eesnimed ja vanused

Merian (26) ja Andreas (29).

Kust tulete?

Merian sündis Tallinnas, Andreas sündis Rakveres. Praegune pesa Kadrinas/Lääne-Virumaal.

Millega igapäevaselt tegelete?

Merian - Müügikonsultant škodas ja Andreas - Tootmistööline/kvaliteedikontrollija ja hobiks on muusika produtseerimine ning räpp muusika (artisti nimega Culpas).

Kohtumislugu

Meriani visioon - Sattusin põnevale üritusele 2013 aastal Lääne-Virumaale nimega Terve Fest, kuskile põllule kus oli tohutu rahvahulk. Pidu oli tore ja meeldejääv ja kui oli peo hommik ja nautisime hommikust päikest, siis kõndis üle põllu üks noormees. Noormees paistis mulle kohe silma ja kuidagi sisimas tekkis tunne, et see mees tekitab minus huvi ja tahaks Ta kuidagi ülesse leida. Tegin kohalikega vähekene taustakontrolli ja oh õnne, see oli Tema kodupõld ja Tema korraldatud üritus. Haarasin siis võimalusest ja otsisin Andrease Facebookist ülesse ja alustasin juttu : ''millal siis järgmine üritus tulemas? '' Sain toreda vastuse ja kahjuks siis edasi midagi ei arenenud. Küll, aga ilmus minu postkasti kiri aastakese pärast mai kuus, kus Andreas istus sõjaväekomisjonis ja haaras võimalusest juttu teha. See klapp mida tundsime sellest hetkest oli imeline ja see jutt on jõudnud varsti 7 aastase kooseluni ja imelisele hingelisele sidemele ja armastusele. Seega võib öelda, et armastus esimesest silmapilgust on täiesti olemas Andrease visioon - 2013 aastal pärast üht mu korraldatavat üritust kirjutas Merian mulle esimest korda aga esialgu sellest ei koorunud midagi välja. Kuid messengeri vestluste listi ta jäi. Ühel seitsmest korrast kui sõjaväekomisjonis käisin siis seal läks terve päev praktiliselt ning siis mõtlesin kirjutada talle, et uurida mis neiu mulle siis kirjutas. Vestlus osutus haaravaks ning aina enam tekkis huvi ta vastu. Need kirjad mis vahetasime olid pidevad ja väga pikad - õppisime tundma üksteist. 2014 aastal samal üritusel me lõpuks ka kohtusime, korraldamise arvelt aega leida oli küllaltki keeruline, et aega koos veeta kuid pärast ürituse lõppu leidsime ikka jaksu, et rääkida kuskil metsa sees. Hommikul kui tal oli ära minemise aeg siis lõpuks kinkis ta mulle ka ühe musi. Pärast seda suhtlesime igapäevaselt ja hakkasime ka kohtuma.

Kui kaua koos olnud olete?

6 aastat ja 7 kuud

Lemmikmälestus koos

Tai reis ja 7 päeva mööda Eestit ringi seigeldes kus iga päev avastasime uue koha.

Kihlumislugu

Käisime detsembris 2021 Tais ja viibisime seal 2 nädalat. Lisaks imelisele maale sain ka mina (Merian) sõrmuse sõrme. Meri ja loodus on meie lemmik ja punkti lisas veel imeline päikeseloojang. Lisan Teile ka toreda jäädvustuse salaja filmitud kihlumisest. https://www.youtube.com/watch?v=wK_vo9d8R14&t=4s

Miks peaksite just teie endale unistuste pulmapeo võitma? 💕

Meil on imeline perekond ja sõprade ring kes on nagu üks pere. Me tahame oma imelist päeva jagada just koos nendega ja süda lausa valutab, et ei saa päeva koos nendega jagada, sest just nemad on meie suurimad kaasaelajad. Kahjuks ei täitunud minu üks unistus kus minu vanavanaema saab minu pulmast osa võtta, sest Ta lahkus meie seast ingliks just paar päeva ennem seda ankeedi täitmist. Küll on mul alles veel imeline vanavanaisa ja just see aeg ja see võimalus täidaks mu südamesoovi Tema kaasata meie imelisse päeva, sest me ei tea kaua ka seda aega antakse Talle. Loomulikult unistab pea iga naine maagilisest pulmapäevast ja haarata sellisest võimalusest paneb me unistusele ühe sammu lähemale.