Reklaam sulgub sekundi pärast

Pulmad

toob sinuni Goldtime ja KIA

PULMAPIDU BUDUAARIS: Triin ja Kaupo

Buduaar

-

2. juunil 2022.a. korraldab Buduaar uhke pulmapeo elegantses 16. sajandist pärit Vihula Mõisas, mis kannab tiitlit „Parim ajalooline hotell Euroopas 2020“.
Koostöös Eesti tipptegijatega paneme kokku ühe tõelise unistuste pulmapeo, mille väärtus on ligi 20 000 €. Pulmaprojekti peatoetajad on LN Beauty ja JP. Chenet So Free veinid ja vahuveinid.
Kuni 20. märtsini 2022. a. saab ennast koos kaaslasega registreerida buduaar.tv3.ee lehel, kuhu paneme üles kõik võistluses osalevate paaride ankeedid, kellest valitakse välja 10 kõige erilisema looga paari. Kindlasti on valiku tegemisel oluline nii ankeedi sisu, väljendusoskus kui ka foto.
Kui oled pulmapidu aastaid edasi lükanud või tunned, et just nüüd on õige aeg abielluda, siis saada meile oma ankeet ja võida unistuste pulmad endale! Loe lisa aadressil buduaar.tv3.ee/pulmad

Teie eesnimed ja vanused

Triin 32 ja Kaupo 41.

Kust tulete?

Triin on pärit Viljandist ja Kaupo lapsepõlve kodu asub Keila lähistel. Praegu elame Jüris, Harjumaal.

Millega igapäevaselt tegelete?

Triin töötab koolis juba 7 aastat huvijuhi, inglise keele õpetaja ja klassijuhatajana ning armastab oma igapäevast tööd noortega. Triinu suur kirg on võrkpall, mida on mängitud juba üle 20 aasta ning hetkel esindab Peetri VK naiskonda esiliigas. Kaupo töötab Tallinna Lennujaamas tiimijuhina ja harrastab vabal ajal jõusaalis või jooksmas käimist. Triin ja Kaupo kasvatavad kahepeale kokku kahte armsat poissi.

Kohtumislugu

❤️ Meie kohtumine leidis aset Tinderis 2019. aasta alguses, kui mõlemad otsustasime „svaipida“ paremale 😊. Tundsime kohe, et rääkida on paljust, eriti kuna mõlemal olid kodus samas vanuses pojad. Sealt sai alguse väga tihe suhtlus kuni otsustasime just Valentinipäeval koos kohvi jooma minna. Üllatus oli suur, kui üksteist Facebookis sõbraks lisades avastasime endid samast 2011.aasta saatesalvestuse grupist, millest selgus, et olime tegelikult 11 aastat tagasi osalenud mõlemad saates „Vali mind“ ning endilegi teadmata üksteisele väga lähedal viibinud. Kumbki meist üksteist sealt salvestuselt ei mäleta. Oleme unistanud sellest, et saaksime selle saate salvestuse omale pulmadeks, et näha, mis seal sai, kuid ei ole õnnestunud saadet arhiivist leita. Seejärel on veel selgunud, et oleme elanud üksteisele väga lähedal, kuid saatus tegi oma töö ning õige kohtumine pidi toimuma just aastal 2019❤️.

Kui kaua koos olnud olete?

Meil sai selle aasta alguses 3 aastat esimesest kohtingust ❤️.

Lemmikmälestus koos

Lemmikmälestuseks on kindlasti meie esimene ühine reis Sitsiiliasse, mil olime teineteist tundnud alles 2 kuud. Reis oli imeline ja sealse kuumaveeallika lähistel vaatasime teineteisele otsa ning mõistsime muiates, et see on just õige koht õige kaaslasega.

Kihlumislugu

Eelmisel aastal, kui meil täitus 2 aastat, otsustasin kaasale kinkida fotosessiooni, et teha koos ilusad pildid. Olime juba lõpetamas oma fotosessiooni kaunis Jaapani aias Kadriorus, kui Kaupo soovis veel ühte viimast pilti kindlas välja valitud kohas. Seal aga otsustas ta nii mind kui fotograafi positiivselt šokeerida laskudes ühele põlvele ning palus mind naiseks. See hetk oli nii eriline, et ma isegi ei suuda meenutada, mida ta täpselt ütles, aga õnneks saime selle imelise hetke mälestuseks fotodele.

Miks peaksite just teie endale unistuste pulmapeo võitma? 💕

Praegu elame siiani üürikodus, kuid kohtumisest saadik oleme unistanud lastega ühisest päris oma kodust ja alles seejärel ilusatest pulmadest. Kuna tänaseks on päris oma kodu juba käega katsutavas kauguses ja oma viimsedki säästud lähevad sinna, siis pulmapidu tundub kauge unistus. Kuna meie lapsed on pidanud viimaste aastate jooksul palju üle elama, siis küsivad nad väga tihti, et millal ükskord teeme pulmapeo ja meist saab ametlikult üks suur pere. Käesoleva Buduaari konkursi võit teeks nii meie kui ka laste unistuse teoks 😊❤️.

Pulmad

toob sinuni Goldtime ja KIA