Reklaam sulgub sekundi pärast

VIDEO! ALIKAL ilmus uus singel “Õde ütles”

ALIKA - “Õde ütles”
ALIKA - “Õde ütles” — FOTO: Pressimaterjal

ALIKAL ilmus uus singel “Õde ütles” - muusika sündis koos Jonas Olsson ja Simeon Puukariga ning lüürika on taaskord power-duo Kadri-Ann Mägi ja Põhja-Korea sulest. Tegu on viimase singliga, mis ilmub enne ALIKA endanimelist debüütalbumit.

Album ilmub nii CD- kui ka vinüülformaadil 24. novembril.

ALIKA soovis selle lauluga näidata, et tema debüütalbumil on muusikat igale maitsele: ““Õde ütles” on mulle hingelähedases pop-rock stiilis ja see laul räägib kahtlustest ja ebakindlustest inimsuhetes. Kaassõltuvaid suhteid on meil kõigil ja on raske olla see pool, kes neid suhteid lõpetada püüab. Seetõttu peakski kuulama oma õde (olgu selleks siis ema, sõbranna või sa ise) ja mitte sundima. Kui tunned, et asi läks nn välja pigistamiseks, siis on õige aeg see suhe lõpetada.” 

Eestikeelsed sõnad singlile kirjutasid taaskord Põhja-Korea ja Kadri-Ann Mägi, kes on läbivad keeletoimetajad ALIKA debüütalbumil. ALIKAle sobib see koostöö: “Nad oskavad vaadata otse mu hinge ja kirjutada nii nagu kirjutaksin mina ise. Minu lemmik lause selles laulus on “Amneesiaga hakkas lend- F2 kohalt leidsin end”. F2 on siis paigaldus malemängus. Ka muusikavideost käib läbi male teema. Ma liigutan ennast ka päriselus nagu malenuppu, endale aru andmata.”

Video loole “Õde ütles” valmis režissööride Sander Allikmäe ja Mart Varese käe all.