EGLE ELLER-NABI targad suvenipid: see mõjub vormile igal juhul mõjub positiivselt

EGLE ELLER-NABI targad suvenipid: see mõjub vormile igal juhul mõjub positiivselt
Instagram/Egle Eller-Nabi

Bikiinifitnessi kaunitar ja personaaltreener Egle Eller-Nabi jäi alatul kombel ilma oma Instagrami kontost. Naine räägib Buduaarile lähemalt, mida see tema jaoks tähendab ning jagab ühtlasi meiega oma suveplaane. Lisaks annab Egle hea nõuande, mis aitab end suvel paremini vormis hoida!

“Kuna minu vanale kontole häkiti sisse ja kustutati ära, siis tegin uue konto ja uue alguse,” teatas Egle oma uuel Instagrami kontol. “Sellega on palju segadust. Mu meilile tuli teavitus, et kontol on meiliaadress vahetatud. Olin juhuslikult just kirju lugemas ja järgmine hetk nägin, et ma oma kontole enam ligi ei saa,” kirjeldab Egle Buduaarile. “Olen Instagramile saatnud palju kirju, vastu tulevad vaid automaatvastused, mulle on saadetud linke ja läbi Instagrami aplikatsiooni mul ligipääsu pole enam õnnestunud saada,” ütleb eratreener, et läbi veebi sai küll sisse logida, aga vaid selleks, et mõitsa, et kellegi eesmärk oligi see konto lihtsalt ära kustutada.

Kontole häkiti sisse ajal, kui ta tegi Instagramis live-treeninguid ning hakkas silma erinevatele brändidele, kes talle kirjutama hakkasid ja koostööd pakkusid. “Järsku hakkas tulema palju koostööpakkumisi ja minu vastu tunti huvi just välismaal. See live vist äratas rohkem huvi või oli kellelgi lihstalt igav. See on võõras maailm mu jaoks ja ma ei tea, miks nii läks,” ütleb fitnessikaunitar ausalt. Kogunenud oli tal lausa ligikaudu 15600 jälgijat, nüüd uuel kontol on neid veel hetkel üle 500.

“Ma pole veel alla andnud, sest mul oli sinna üles pandud nii palju treeningkavasi. Kogu koroona aja tegin palju treeningvideoid ja jagasin toitumisnippe ja motivatsioonipostitusi. Inimesed otsivad neid siiani ja kahjuks pole neid võimalik enam taastada. Olen püüdnud eelnevat kontot tagasi saada, aga väga lootust enam pole,” tõdeb naine, et kaotsi läinud materjalist on väga kahju.

https://www.instagram.com/p/CCS3knSgTYC/

Praegu ehitab Egle oma uut kontot üles. Eesmärgiks on tal jagada kõike, mis treeningute ja toitumisega seonduv ja natuke elustiili. “Retsepte olen hakanud viimasel ajal postitama. Minu jälgija on terviseteadlik ja -huviline inimene, kes soovib ternni- ja tervisenõuandeid.”

Seega pidime kohe Eglelt uurima ühe nõuande, mida ta soovitab sel suvel teha enda vormis hoidmiseks.

“Soovitan liikuda palju värskes õhus. Tegelikult on igal pool palju võimalusi, kus liikuda.” Egle sõnul seostavad paljud trennitegemist ainult sisekeskkonna ja jõusaaliga, aga tema innustab just õues end treenima. “Minu soovitus on liikuda õues –jaluta, uisuta, liigu rattaga. See kõik mõjub vormile igal juhul mõjub positiivselt,” lisab naine, et alati polegi vaja liigselt nuputada, kus ja kuidas trenni teha.

Egle kasutab kohe võimalust ja teeb reklaami neljapäeval algavale treeninglaagrile, millest ta ka Instagrami nippe ja ideid jagab. “Päevas on plaanis mitu treeningut, mis omavahel erinevad – hommikul raskemad ja õhtupoole lihtsamad, näiteks venitused ja muu selline.” Hiiumaale tulevad kokku erinevas vanuses ja treenituses naised, kes koos ühiselt mitu korda päevas trenni teevad.

Milline suvi on tulekul? “Tihe trennisuvi on tulemas sigaljuhul! Augustis on naistele tulemas veel üks treeninglaager,” kostab Egle särtsakalt. Sel ajal kui tema abikaasa Heiki Nabi reisib, teeb naine trenni tavapäraselt rohkem.

Suuri plaane välismaale reisimiseks sel suvel pere aga ei tee. “Reisime perega Eesti piires,” on pere otsustanud suve veeta kodumaal. “Sõidame palju Hiiumaa vahet ja ka Saaremaal teen trenne.” Lisaks külastatakse koos erinevaid Lõuna-Eesti spaasid. “Istume autosse ja teinekord ei teagi, kuhu välja jõuame ja kus ööbime. Eestisisene reisimine on praegu väga popp ja mõningad armastatumad kohad ja spaad polegi nii kergelt enam saadaval.”

Nabide jaoks möödub suvi käsikäes puhkuse ja tööga, küll aga on see aasta erinev veel selle poolest, et abikaasa Heiki on rohkem kodus kui muidu ja tšillitakse koos kodumaal.

Tutvu Egle tegemistega lähemalt Instagramis ning treeni koos temaga:

https://www.instagram.com/p/CCak2ghAuMa/

https://www.instagram.com/p/CCWW-E6gAAy/

Sarnased artiklid