KELLY SILDARU avaldas, mis ta pärast keskkooli lõpetamist edasi teeb

KELLY SILDARU avaldas, mis ta pärast keskkooli lõpetamist edasi teeb

Freestyle-suusataja Kelly Sildaru avaldas, mida ta plaanib pärast keskkooli lõpetamist edasi teha.

Sel sügisel Tallinna Saksa gümnaasiumi 12ndat klassi alustav vigursuusataja Kelly Sildaru avaldas Eesti Olümpiakomitee Instagramis, et plaanib pärast keskkooli lõpetamist pühenduda Pekingi taliolümpiamängudele. “Hetkel on plaan suusatada, kuna ka olümpia tulekul, siis põhirõhk sellel. Peale seda võib-olla plaan edasi õppima minna,” vastas neiu fänni küsimusele.

Lisaks uuriti Kelly käest, kuidas ta jaksab kooli kõrvalt nii tublisti trenni teha. “Kuna ma olen seda väga väikesest peale teinud, siis ajaga olen selle rütmiga ära harjunud,” vastas 18aastane Sildaru. Siiski selgub, et ta kogeb ka ajapuudust. “Kuna õpin hetkel gümnaasiumis, siis eelmisel aastal pidin ka natuke trenne, laagreid ja võistluseid ära jätma, et tuleksin kooliga ka hästi toime,” tunnistas suusataja. Mõnikord tuleb trenn kooli arvelt, teinekord aga juhtub vastupidi.

Selgub, et kunagi on suusataja ka teisi spordialasid katsetanud ja on ka praegu enda jaoks uue hobi avastanud. “Kunagi nooremana käisin ma näiteks korvpalli trennis, siis mingi hetk hakkasin ka golfi mängima.” Pärast seda aga hakkas Kellyle lumelauaga sõitmine meeldima ja nüüd suvel sai ta veelaua “pisiku külge”.

Muide, suusatamisega alustas Kelly juba kahe-aastaselt ning vigursuusatamisega alustas ta viieselt.

Sarnased artiklid