MERYLIN NAU paljastas, mis on kõige kallim ese tema garderoobis

Erlend Štaub

Buduaar

"Rannamajast" tuntud kaunitar Merylin Nau avaldas Buduaarile, kui palju läks tema EFTA gala kleit maksma ning kas see on kõige kallim ja pöörasem ese tema garderoobis.

EFTA galal kandis Merylin Nau silmatorkavat kleiti brändilt Dolls Kill, mille ta aasta alguses Ameerikast ostis ja kohvriga Eestisse tõi. Maksma läks see 300 dollarit ning gala oli esimene kord kui ta seda kanda sai. Kui Buduaar uuris, kas see on kõige pöörasem asi, mida ta on kandnud, siis tõdes tõsielutäht, et tavaliselt on ta harjunud pigem oma keha näitama, seega selline puhvis kleit oli tema jaoks midag uut.

Foto: Erlend Štaub

Mis on kõige kallim ese glamuuri armastava Merylini garderoobis? “Mul kusjuures pole ühte kindlat kallist eset aga enamus kleidid jäävad mul siiski 150-300 euro vahemikku. Kui ma ostan, siis kvaliteetset, aga ma ei osta üldse tihti,” sõnas Merylin, et pigem osta harvem ja investeerida kvalitseetsemasse kaupa.

Pisikese mõtlemise järel tunnistab Merylin, et ilmselt on kõige hinnalisem ese kleit, mida ta kandis missivõistlustel: “Selle ostsin Pariisist 600 euroga. Alguses oli see M-suuruses ja mu hea sõbranna õmbles selle mulle parajaks.”

Tippdisaineritelt Merylin endale rõivaid veel ostnud pole, sest pole lihtsalt raatsinud. “Kunagi tahaks endale osta originaal Chaneli koti. See on aegumatu, selle koti hind ajas pigem tõuseb, seega on see hea investeering. Vakstusse ei tahaks nime pärast raha kulutada,” tunnistab neiu, et niisama kallite brändide peale ta kulutama ei kuku.

Foto: Erakogu