“MINU TÄHELEND sai alguse juba lapsepõlves …”

Maksim Toome

Buduaar

Eesti seksikaimaks naiseks valitud Brigitte Susanne Hunt tõdeb, et spetsiaalselt ta ühtegi sammu mehe leidmiseks teinud ei ole.

Aasta alguses Buduaari ajakirjale antud intervjuu ajal oli Brigitte äsja eelmisest suhtest välja tulnud, ent juba siis teadis ta, et õige mees tuleb tema ellu õigel ajal.

Eelmine aasta oli Brigittele suureks õppetunniks. “Mitte miski ega keegi ei trambi mind põhjamutta, kuniks olen positiivne ja usaldan elu. Ma olen lihtsalt nii palju kogenum kui eelmisel aastal,” ütles Brigitte toona.

Täna on kaunitar aga õnnelikum kui eales varem. Brigitte ütleb, et ta on kogu aeg tundnud, et tema missioon siin elus ongi teha seda, mida ta täna teeb – olla meelelahutaja selle kõige paremas mõttes. ”Minu tähelend sai alguse juba lapsepõlves, kui olin teistest erinev: julge ja otsekohene maailmavallutaja, kellel oli teiste arvamusest ükskõik,” sõnab ta ja lisab veel: ”selliseid naisi on lihtsalt nii vähe.”

Kuigi elama Brigitte välismaale minna ei sooviks, siis pulmareis võiks küll pisut pikem olla. ”Võib-olla pulmareisile läheksin mitmeks kuuks ja elaks näiteks paar kuud Ameerikas või Austraalias. Aga ma tean, et juba teisel nädalal hakkaksin igatsema lähedasi, Instagrami koostöid ja blogi,” naerab ta.

Loe pikemat intervjuud Brigittega siin.