2 LIHTSAT NIPPI, kuidas tantraga algust teha

2 LIHTSAT NIPPI, kuidas tantraga algust teha

Üha rohkem inimesi tunneb huvi tantra vastu – kuigi enamik arvab, et see tähendab vaid tantraseksi, on tegemist palju enamaga, ja seda täiesti põhjusega.

Tantristlik mõtteviis seab kahtluse alla tavapärase seksuaalvahekorra, mis keskendub kahetsusväärselt ainult tulemusele. Teisest küljest võib olla, et mida rohkem sa asjasse süvened, seda enam märkad, et oled juba praegu tantristlikult mõelnud ning toonud tantristlikke elemente oma suhtesse, seksi ja igapäevaellu. Nende kahe allpool toodud harjutuse abil saad oma partneriga tantravõlust natukene aimu.

Silmadesse vaatamine

Istuge üksteise ees või lamage voodis sedasi, et saate teineteisele silma vaadata. Olge üksteisele võimalikult lähedal, ilma et partneri nägu moonduks. Seejärel vaadake üksteisele silma – alguses piisab ka kahest või kolmest minutist. Võite soovi korral venitada harjutust kümne või enama minuti pikkuseks. Paljud tunnevad, et nad suudavad paremini mõtteis kohal olla ja lõõgastuda, kui nad ei pea mõtlema ajakulule. Pärast harjutust rääkige omavahel, kuidas te ennast tundsite ja millest mõtlesite.

Ole seksi ajal mõtetega akti juures

Põhimõtteliselt kõlab seksi ajal teadlikult lähedal olemine väga lihtsalt, kuid praktikas on see keerulisem, kui sa arvatagi oskad. Meie mõtted ei anna meile ka seksi ajal rahu ning tihtipeale juurdleme kas olnud asjade üle või mõtleme, mida õhtuks süüa teha. Lisaks neile stressame veel mitmete asjade pärast, näiteks kas olen ikka partneri jaoks seksikas ja mida ta küll mõelda võib. Selle nimel, et oleksid seksi ajal ka mõtetega akti juures, peab tavaliselt väga palju tööd tegema. Muuhulgas asjaolu, et kasutad kõiki oma meeli, et olla teadlik kõigest, mida sa teed, tunned ja mida sa ei tee. Tänapäeval on olemas palju raamatuid, mis õpetavad teadlikult lähedal olema ning mitmeid õpetusi saab kindlasti rakendada ka seksi juures.

allikas: Ilta Sanomat