Reklaam sulgub sekundi pärast

LAURI PEDAJA avameelselt oma abielu purunemisest: suhe Getheliga?

Buduaar

Lauri Pedaja
Lauri Pedaja — FOTO: Lauri Pedaja/Instagram

Ei ole enam ammu saladus, et multitalent Lauri Pedaja ja särav Gethel Burlaka-Pedaja on oma suhtele punkti pannud.

Lauri avaldas, kellele jäi maja, kes sai endale koera ja milline on tema suhe Getheliga nüüd.

"Mis värk majaga on? Mina elan majas. Igati mõistlik tundus, et majja jään mina, kel on rammu ja vahendeid seda ülal pidada, vägemakas ehitada ja visioon lõpule viia," tõdeb mees.
Rääkides aga koerast, siis: "Aga kus on Ruudi? Ruudi jäi ühel lihtsal põhjusel minu juurde. Kui Ruudi meile tuli, siis ta valis minu enda peremeheks ja vägivaldne oleks teda nüüd minu juurest ära viia. Selle vana vorsti süda ilmselt lõhkeks kurbusest, kui ta ei saaks minuga igapäevaselt koos olla."

Tütre Aria osas kinnitab Lauri, et ta on korralik lõvi tüüpi isa. "Ei hülga mina oma last, vaid olen tema jaoks alati olemas. Hetkel on meil se va jagamise poliitika. Üks nädal mina, teine nädal Gethel. Nüüd on Arial hoopis kaks super-lapsevanemat, kes teevad kõik selleks, et preilil oleks elu mõnus, turvaline ja armastusest nõretav."

Milline näeb aga välja suhe Getheliga? "Suhe Getheliga? Ma ütleks, et me saame täna paremini läbi, kui koos elades ja suhtes olles. Me jagame ja arutame omavahel Ariaga seonduvat, aga ka meie endi eludes toimuvaid muutusi. Jube äge on see, et peale lahkuminekut ma ei ole kaotanud oma parimat sõpra, kes mind siin ilmas kõige paremini tunneb. Kohmerdame ja tohkendame ikka koos," sõnab Pedaja.

Ja rääkides iseendast, siis Lauri tõdeb, et tema kulgeb edasi ikka püstipäi. "Ma võtan rahulikult selle aasta selleks, et ennast inimese, mehe ja isana arendada. Tahan saada aru, kes ma olen ja mis ma päriselt tahan. Ma jätkan alustatud tööd oma terapeudiga ja siit-sealt nokin erinevaid praktikaid juurde."

Õhtusöök ühele. Ilmselt siinolijatele ei tule enam üllatusena, et minu ja Getheli suhe sai mõnda aega tagasi läbi....

Posted by Lauri Pedaja on Thursday, January 18, 2024