NÕID MERILY TIMMERI ehmatav nägemus: valus on näha, kuidas kellegi maailm taas kokku variseb

Buduaar

Merily Timmer
Merily Timmer — FOTO: TV3

Nõid Merily Timmer sõnab, et alanud aasta saab olema kõike muud kui meeldiv.

“Visates pilk sellesse aastasse, tekib mul hirm. Pea igale teisele kliendile olen ma sunnitud ütlema, et hoia silmad lahti ja hea oleks kui need ka kuklas sul oleks. See, kui palju on näha varguseid, on lihtsalt õudne. Kurb on ka see, et ma kuulen tagasisidest, et oligi, juhtuski, käidi jälle! Hinnad on läinud nii kõrgele, et see on sundinud inimesi teiste vara kallale minema. Hoidke oma asjadel silma peal!

Teine hirmutav pool, mida ma näen on see, et kui eelmine aasta viis lahku pikajalised suhted ja abielud, siis see aasta viib inimesed armukesi pidama. Kodus on stressirohke, keeruline ja väsitav ning lohutust ja lõõgastust otsitakse mujalt. Üsna valus on näha kuidas kellegi maailm taas kokku variseb, aga parem valus tõde kui ilus vale. Usalda aga kontroli nagu ikka,” sõnab nõid.

Merily lisab veel: “Samas nagu ma ka alati ütlen, siis petmises on tavaliselt süüdi petetav. Jah kõlab karmilt ja paljud kindlasti ei nõustu minuga, aga praktika on näidanud, et petetavad on ennast lohakile jätnud. Enamus naisi kes selle uudise saavad näevad üsna sarnased välja . Juuksed sorakil, kulmud metsa kasvanud, ripsmetušši ei mäletagi enam ja parfüümidest pole lõhnagi ning riietest … kas ma hakkan nendest hallidest sukkadest ja väljaveninud dressidest rääkima? Millisele mehele selline vaatepilt atraktiivne peaks olema?”

Loe pikemalt Merily blogist SIIN.