1 asi, mida söömisel teha ei tohi

1 asi, mida söömisel teha ei tohi

Söömine on nauding ja kui seda teha mõistlikus koguses, ei pea ka lisakilode pärast muret tundma. Paraku aga söövad paljud meist rohkem kui vaja ning mis seal salata – kui kehakaal on paigast ära, tekitab see stressi ja see omakorda paneb veelgi rohkem sööma, mis kokkuvõttes on üks inetu nõiaring.

Söömine on nauding ja kui seda teha mõistlikus koguses, ei pea ka lisakilode pärast muret tundma. Paraku aga söövad paljud meist rohkem, kui vaja ning mis seal salata – kui kehakaal on paigast ära, tekitab see stressi ja see omakorda paneb veelgi rohkem sööma, mis kokkuvõttes on üks inetu nõiaring.

Siinkohal jagame ühe asjaliku nipi, mida söömisel kindlasti silmas pidada tasub! Ehk siis, mida ei tohiks söömisel teha? 

Sel ajal, kui sa sööd, ei tasu püsti seista, veel vähem kõndida! Kui sa sööd püstises asendis, ei osale maomahlad seedetegevuses niivõrd aktiivselt, kui vaja oleks. Kui sa aga sööd istudes, teevad maomahlad aktiivsemat tööd ning see aitab toitu paremini seedida. See omakorda tekitab kiiremini täiskõhutunde ja nii jäävad ka lisakilod tulemata! 

Süües kiiruga ja liikumise pealt ei seedi toit korralikult ja sa sööd suure tõenäosusega rohkem ning naudid söömist tunduvalt vähem, sest sul pole aega sellele keskenduda.

Söömiseks tuleb aega varuda ja seda tuleb nautida istudes! Soovitavalt sirge seljaga istudes.

Allikas: youbeauty.com