1 eriline dieedinipp, mis toimib väga tõhusalt

7 kommentaari
1 eriline dieedinipp, mis toimib väga tõhusalt

Kaalust alla võtmine võib olla palju lihtsam, kui sa arvatagi võid, kõik sõltub sellest, kuidas asjale läheneda. Oma keha piinamine ja nälgimine ei toimi, selle tulemusena muudad sa oma organismi nõrgemaks ning kannatab ka sinu välimus – nahk, juuksed, küüned muutuvad elujõuetuks ja haigusedki on kergemad tulema, sest immuunsussüsteem on nõrk! Selle asemel proovi süüa nutikalt – siin on üks huvitav dieedinipp, mis toitumisspetsialistide sõnul toimib!

Kaalust alla võtmine võib olla palju lihtsam, kui sa arvatagi võid, kõik sõltub sellest, kuidas asjale läheneda. Oma keha piinamine ja nälgimine ei toimi, selle tulemusena muudad sa oma organismi nõrgemaks ning kannatab ka sinu välimus – nahk, juuksed, küüned muutuvad elujõuetuks ja haigusedki on kergemad tulema, sest immuunsussüsteem on nõrk!

Selle asemel proovi süüa nutikalt – siin on üks huvitav dieedinipp, mis toitumisspetsialistide sõnul toimib!

Veebiportaali magazine.foxnews.com toitumisspetsialistid soovitavad kaalulangetajatel lisada oma hommikusöögile üks korralik magustoit! Jah, täpselt nii, lisaks oma tavapärasele hommikusöögile naudi hõrku koogitükikest, jäätist, kringlit või saiakest. Põhjus, miks selline kummaline asi aitab kaalust alla võtta, on lihtne – erinevad uuringud on näidanud, et inimesed, kes söövad hommikul korralikult ja lubavad endale magusat, ei tunne päeva jooksul enam vajadust niipalju maiustada. Meie organism tajub, et teda ei näljutata, seega ei teki tal vajadust minna üle niiöelda “säästurežiimile”, mille tulemusena talletab keha iga toidupalakese rasvana. Kõht on täis pikemaks ajaks, meeletud isud jäävad ära ning kaal langeb – kui see tõesti nii toimib, siis on tegu imelise nipiga.

Veel üks väike soovitus, millest tasub šnitti võtta – mida rohkem sa sööd ja mida väiksemate portsjonite kaupa, seda kiirem on sinu ainevahetus ning selle tulemusena põletab organism ka rohkem kaloreid. Söö väikeste portsjonite kaupa viis kuni seitse korda päevas, vali toite, mis sisaldavad palju valke, kiudaineid ja vitamiine – nii on saab sinu keha kõik vajalikud toitained kätte, nahk ja juuksed on terved ning lisakilodest vabanemine muutub lihtsamaks.

Naudi igat ampsu, näri toit korralikult läbi ja võta söömiseks aega – nii seedib toit kergemini!

Allikas: magazine.foxnews.com