5 tervislikku snäkki, mida süümepiinadeta nautida

5 tervislikku snäkki, mida süümepiinadeta nautida

Sa oled see, mida sa sööd! See lause peab vett, seega, kui sa soovid saledat ja õnnelikku keha, siis pead sa tema eest hoolt kandma. Hamburger ja friikartulid ei muuda sinu taljet peenikesemaks ega jumet kaunimaks!  Allpool toome välja 5 tervislikku snäkki, mida võid süümepiinadeta nautida! Kogustega ei tasu muidugi liiale minna – kui kõht on täis, siis pole vaja rohkem süüa! 

Sa oled see, mida sa sööd! See lause peab vett, seega, kui sa soovid saledat ja õnnelikku keha, siis pead sa tema eest hoolt kandma. Hamburger ja friikartulid ei muuda sinu taljet peenikesemaks ega jumet kaunimaks! 

Allpool toome välja 5 tervislikku snäkki, mida võid süümepiinadeta nautida! Kogustega ei tasu muidugi liiale minna – kui kõht on täis, siis pole vaja rohkem süüa! 

1. Endiivia hummuse ja kikerhernestega

Poodides on müügil nii rohelisi kui ka punaseid endiiviaid, mida kutsutakse ka sigursalatiks. Tegu on vitamiinidest pakatava salatilisega, mis maitseb väga mõnusalt. Endiivia lehed sobivad ideaalselt snäkkide tegemiseks – määri neile hummust ja kaunista kikerhernestega ning põnev ja tervislik snäkk ongi valmis.

2. Kurk guacamole ja krevettidega

Poolita väiksemad kurgid, eemalda seemned ja täida avokaadost valmistatud guacamole ja krevettidega. Kes soovib, võib krevetid asendada tuunikalaga! Lihtne, maitsev ja figuurisõbralik vahepala!

3. Riisigalett hummuse ja päikesekuivatatud tomatiga

Riisigalett sobib snäkiks väga hästi, ja kui sinna peale määrida hummust, saadki lihtsa ning maitsva snäki. Kaunista päikesekuivatatud tomativiiluga ja naudi kohe!

4. Värske salat röstitud seemnete ja kõrvitsaseemneõliga (sobivad ka teised hõrgu maitsega õlid)

Paar peotäit erinevaid salateid, sinna peale mõnusa maitsega õli ja röstitud seemneid moodustavad igati tervisliku vahepala. Sega kõik omavahel ilusti läbi, lase mõned minutid maitsestuda ja naudi.

5. Näkileib pähklivõi ja maasikatega

Et näkileiva söömine huvitavamaks muuta, määri sellele pähklivõid ning kaunista maasikaviiludega! Soovi korral nirista peale pisut balsamico kastet ja eksootiline snäkk ongi valmis.

Allikas: internett