MINU ILUSA KEHA 5 saladust: Sigrid Tamme

MINU ILUSA KEHA 5 saladust: Sigrid Tamme
Margus Saluste

22-aastane Sigrid Tamme on veendunud, et seks on tema kauni figuuri üheks äärmiselt oluliseks komponendiks, ent neid nüansse on loomulikult teisigi.

Palusime Sigridil kirja panna oma ilusa keha 5 saladust ja need on:

Liikumine

Tervislik toit ei aita ainuüksi ilusat keha saavutada, selleks tuleks ikka end liigutada ka. Kunagi sai alustatud jõusaalis käimist, kuid see pole minu jaoks. Mulle meeldib ikka kodus trenni teha. Mul on nagunii endal konkreetsed harjutused, mida teen teatud kehaosadele – hantlitega, treeningkumm ja rõngas. Lisaks sellele armastan palju liikuda kas jalutades või jalgrattaga sõites, ma isegi ei mäleta, millal viimati bussiga sõitsin – autojuhilube ei oma, autot minul endal ei eksisteeri, ainult elukaaslasel on. Jõuab igale poole ilma ummikuteta.

Foto: Margus Saluste

Puhkus

Kindlasti mängib suurt rolli ka puhkus, sest keha ei tohiks üle koormata. Magama peaksime ikka 8h ja lisaks võiksid naised lasta ennast poputada. Minge spaasse, laske ennast vabaks ja külastage massööri.

Kreemitamine/kuputamine

Keha vajab ka hoolt ja armastust, et nahk oleks särav. Kasutan tselluliidivastaseid kreeme ja kuputan ennast, et nahk ei oleks krobeline. See pole häbi asi, aga endal veidi vastik vaadata peeglist.

Foto: Margus Saluste

Enesekindlus

Loomulikult on väga tähtis iseenda armastamine, sest keegi ei ole kunagi 100% täiuslik. Igal ühel on omad miinused ja plussid. Kui sa ei suuda iseennast armastada, siis tekivad erinevad kartused ja hakkad häbenema oma keha teiste ees. Seda ei tohiks teha, kuna meil kõigil on erinevad geenid ja peaks olema rahul iseendaga! Vaata peeglisse ja ütle iseendale, et “Ma näen täna nii hea välja!”

Foto: Margus Saluste

 Seks!

Mis siin salata, sest seks on hea nii närvidele, figuurile kui ka jumele. Seksiga kaotad siiski päris palju kaloreid ning regulaarne seks aitab hoida figuuri.

Sarnased artiklid