KOLM KEHAKEELE NIPPI, mis muudavad sind atraktiivseks

Shutterstock

Buduaar

Kehakeel on inimsuhete loomises väga tähtsal kohal, sest inimesed langetavad oma arvamuse sinu kohta juba enne seda, kui on sinuga rääkinud ja lähemalt suhelnud.

Kuidas jätta endast nii hea mulje, et inimesed tahaksid sinuga tuttavaks saada ja suhelda- olgu selleks siis vastassugupool või hoopis uus sõbranna? Kõrge enesehinnanguga inimesed teevad seda üldjuhul loomulikult, aga kui sa ei tunne end enesekindlalt, siis saad neid nippe kasutades teeselda enesekindlust.

  1. Ole rääkides väljendusrikkam ja liiguta end vabamalt.  Liikumine ja liigutamine loob emotsiooni ja jätab sinust vabama ja positiivsema inimese mulje nii kõrvaltvaatajale kui sellele, kellega sa parasjagu suhtled. Pane emotsioon ka oma hääle sisse, sest  emotsioonitu inimene jätab tuima, igava, keerulise ja õnnetu inimese mulje. Miks peaks keegi sellise inimesega suhelda tahtma?
  2. Lõbus on seal, kus oled sina! Kui lähed seltskonda, siis ära otsi lõbu, loo seda enda sees ja kiirga väljapoole. Naudi iseennast ja neid, kellega suhtled, sest lõbu loovad inimesed on lausa magneetilised. Ka selleks on vaja kehakeelt, et anda teistele mõista, et sinu läheduses on lõbus ja äge olla. Naera julgelt ja häälekalt ning ära karda rääkides käte ja kehaga emotsioone väljendada, aga anna ka teistele võimalus särada ja rääkida. Kõiki tõmbab sinna, kus on lõbus ja õige pea märkad, et inimesed koonduvad vaikselt sinu ümber. See tähendabki olla liider ja tegelik influencer!
  3. Naerata ja tunne huvi! Kui seisad mõnes järjekorras või pead võõraga koos lifti minema, siis naerata ja alusta ise vestlust. See jätab sinust enesekindla ja positiivse inimese mulje. Enamus inimesi tahaks väga suhelda, aga nad lihtsalt ei julge. Mine tea, kellega sa sel viisil elus kokku võid juhtuda. Inimsuhted on tihti parim investeering, mida sa oma tulevikku teha saad.