TEADLASED SOOVITAVAD: nipp, mis paneb kõhurasva sulama

28. detsember 2017 Kommentaarid (8)
TEADLASED SOOVITAVAD: nipp, mis paneb kõhurasva sulama
pilt: Vida Press

Kõhurasv on väga põikpäine ning sellest vabanemine võib lausa võimatuna näida, kuid ekspertide sõnul on see siiski võimalik ning loomulikult ei juhtu see üleöö, vaid pika vaeva tulemusena. Oluline on tarbida täisväärtuslikku toitu ning olla füüsiliselt aktiivne, kuid see pole veel kõik.Kõhurasv on väga põikpäine ning sellest vabanemine võib lausa võimatuna näida, kuid ekspertide sõnul on see siiski võimalik ning loomulikult ei juhtu see üleöö, vaid pika vaeva tulemusena. Oluline on tarbida täisväärtuslikku toitu ning olla füüsiliselt aktiivne, kuid see pole veel kõik.

Nimelt on teadlased jõudnud pisut ehk kummalisena tunduva arusaamiseni, milleks on punase veini joomine. Teadlaste hiljutise avalduse kohaselt aitab punase veini tarbimine kõhurasva tõhusamalt põletada, kuid seda üksnes siis, kui päevane kaloraaž on paigas ning ei tarbita liigselt kaloreid.

Kaks klaasi punast veini päevas aitab teadlaste sõnul kõhurasva kergemini põletada, sest see sisaldab resveratrooli - ainet, mis muudab rasva kergemini põletatavaks.

Resveratrool on verevedeldaja, mida ei tohi manustada inimesed, kellel on probleeme vere hüübivusega, ent kõigile teistele on see soovitatav.

Allikas: Purewow

 
Kommentaarid
K4ili 25-08-2018 14:24
+0 meeldib ei meeldi -0

Ebasobiv Huvitav!
K4ili 18-03-2018 16:38
+0 meeldib ei meeldi -0

Ebasobiv Huvitav!
RoosaHaldjas 18-03-2018 00:14
+0 meeldib ei meeldi -0

Ebasobiv lahe!
Näita kõiki kommentaare (8)
Lisa Kommentaar
Nimi:
E-mail: *
Vanus:
Kommentaar:
 
NB! Kommentaarid on lisatud Buduaar.ee lugejate poolt ja Buduaar ei vastuta kommentaaride sisu eest.
* Meiliaadress ei ole teistele lugejatele nähtav
Samast teemast vanemad artiklid