Reklaam sulgub sekundi pärast

Pulmad

toob sinuni Goldtime ja KIA

Võida Buduaari uhke pulmapidu!

Buduaari pulmapidu
Buduaari pulmapidu — FOTO: ©olegdudko 123rf.com

Buduaari eesmärgiks on aidata ellu viia unistusi – muuta kõige tähtsam päev reaalsuseks.

Buduaar korraldas esimese pulmapeo aastal 2021, mil abieluranda jõudsid Kaisa ja Raigo. Suursugune pulmapidu leidis aset Keila-Joa lossis.

2022. aastal pühitsesid abielu Eva-Kristina ja Allan suursuguses Vihula mõisas.

Käesoleval aastal toimub pulmapidu 21. augustil elegantses 16. sajandist pärit Vihula Mõisas, mis kannab tiitlit „Parim ajalooline hotell Euroopas 2020“.

Koostöös Eesti tipptegijatega paneme kokku ühe tõelise unistuste pulmapeo. Pulmaprojekti peatoetajad on Goldtime ja KIA.

Kuni 14. juunini 2024. a. saab ennast koos kaaslasega registreerida buduaar.tv3.ee lehel. Kõikide registreerunud paaride hulgast valitakse välja kümme kõige erilisema looga paari. Kindlasti on valiku tegemisel oluline nii ankeedi sisu, väljendusoskus kui ka foto.

Kümnest finalistist valib võitjapaari rahvas sms-i saates. Enim hääli ehk paar, kelle poolt saadetakse kõige rohkem sms-e, võidab pulmapeo.

Kui oled pulmapidu aastaid edasi lükanud või tunned, et just nüüd on õige aeg abielluda, siis saada meile oma ankeet ja võida unistuste pulmapidu endale! 

Kampaania reeglid leiad SIIT!

Kampaaniat toetavad:

Goldtime, KIA, Vihula mõis by Unique Hotels, Duglas, Merci, LAURA RÜÜBERG DECORATE AND CELEBRATE, Gustav, fotograaf Kadri Talivätsing, peobänd ROXY, Siret Design, GOWRY, Kutz Koolituskeskus & Barbershop.

Pulmad

toob sinuni Goldtime ja KIA