Paris Hilton oli üleeile NYC-is esitlemas oma uut parfüümi

17. veebruaril 1981. aastal sündinud reality "Simple Life" seksikas superstaar Paris Hilton (26) on oma karjääri edendamise tõsiselt ette võtnud, peale hiljutist uudist, mille järgselt preili võib kogu perekonna "Hiltoni hotelliketi" aktsiatest ja pärandusest suu puhtaks pühkida. Paris oli teisipäeval, 13. novembril New York City´s ning esitles Macy´s oma nüüdseks juba neljandat parfüümi "Can Can Paris Hilton".

Kuidas ta küll jõuab ja millal ta magab? Sellele küsimusele tahaksid vastust saada nii mõndedki Parise fännid. Esmaspäeva õhtul nähti teda paari sõbra ning ekspeigmehe Brandon Davis´ega kella viieni hommikul NYC-i diskoteegis pidutsemas aga juba teisipäeval säras ta oma lõhna esitlusel. Lõhna "Can Can Paris Hilton" nimigi vihjab sellele, et Paris Hilton saab ja jõuab kõike tantsiskledes. Ise ütles Paris aga nii: "Metsik ja imeline Moulin Rouge andis mulle oma parfüümi loomiseks inspiratsiooni". Parist nähti teisipäeval ka, väike valge kutsu süles, sinistes dressipükstes ning T-särgis kirjaga: "I love Shoes Bags and Boys" New Yorki linna peal ringi jalutamas.

Mõned päevad enne New York City´s olemist oli aga Paris Lõuna-Koreas ning edendas oma modellikarjääri, reklaamides Fila spordirõivaid Hyatt Hottellis Seoulis. Oma Korea reisi ajal jõudis Paris ka osaleda Korea TV Shows "Infinite Challange…", mis kogub iga kord ligi 30 miljonit vaatajat. (Buduaaris ilmus ka uudislugu koos videoga: "Ameerika glamuuritarid reklaamivad spordiriideid", milles on rohkem juttu Parise Koreas käigust. Seda saad lugeda SIIT )

Kõneainet pakub Paris veelgi. Kes ei teaks Johann Urbi (30) – esimest eestlast, kes on Californias Los Angeleses filmimaastikul laineid lööma hakanud? Jah, te teate. 2008. aastal jõuab ekraanile film "The Hottie and the Nottie", kus Paris Hilton mängib Cristabelle Abbott´i ning meie oma Johann mängib ei kedagi muud kui Johann´i!!! Jääme ootama, milliseid uudiseid pakub meile preili Hilton tulevikus ning loomulikult jääme ootama ka filmi "The Hottie and the Nottie"!

Pilt: Bill Davila ,All Over Press

/Toimetas: Helena-Reet Ennet/