SPORDIKLUBI MÕNITAB PAKSUKESI: ärge väga südamesse võtke

SPORDIKLUBI MÕNITAB PAKSUKESI: ärge väga südamesse võtke

Spordiklubid korraldavad aeg-ajalt uusi reklaamkampaaniaid, et saada juurde liikmeid ning see on igati loomulik, ent nüüd otsustas üks Inglismaal asuv spordiklubi võtta kätte ja viia läbi kampaania, mis on pehmelt öeldes šokeeriv! Fit4less nimeline klubi mõnitab oma reklaamplakatitel paksukesi ning see on paljud inimesed maruvihaseks ajanud.

Spordiklubid korraldavad aeg-ajalt uusi reklaamikampaaniaid, et saada juurde liikmeid ning see on igati loomulik, ent nüüd otsustas üks Inglismaal asuv spordiklubi võtta kätte ja viia läbi kampaania, mis on pehmelt öeldes šokeeriv! Fit4less nimeline klubi mõnitab oma reklaamplakatitel paksukesi ning see on paljud inimesed maruvihaseks ajanud.

Oma reklaamplakatil kirjutab spordiklubi: “Oled väsinud olemast paks ja kole? Vaid 14,99 eest on sul võimalus olla lihtsalt kole.” Inglise keeles kõlab nende reklaamlause järgnevalt: “Tired of being Fat&Ugly? Just be ugly at 14.99.” 

Pildina näeb nende poster välja selline:

Loomulikult vihastas antud reklaam paljusid inimesi, ent sellegipoolest keeldub spordiklubi oma reklaamplakateid eemaldamast ning BBC uudisteportaalile antud intervjuus ütlesid nad, et Fit4less bränd ei võta ennast väga tõsiselt ja antud kampaania on pigem lõbus ja seda ei tasu liiga tõsiselt võtta. Nende sõnul ei tahtnud nad kedagi antud sõnumiga solvata…

Tõsi ta on, et reklaami on antud kampaania neile toonud küll, ent seda, kas ka uusi kliente, on raske öelda.

Kuidas sina sellisesse kampaaniasse suhtuksid?