Vau, milline figuur! Kurvikas Christina Aquilera võtab sõnatuks – FOTOD

Vau, milline figuur! Kurvikas Christina Aquilera võtab sõnatuks – FOTOD

Lauljatar Christina Aguilera (34) sai eelmise aasta augustis teist korda emaks ning peale seda on ta eelkõige oma perele keskendunud. Beebikilodest vabanemine pole tema jaoks sugugi nii olulisel kohal olnud kui näiteks Kim Kardashiani jaoks. Christina võiks siinkohal paljudele Hollywoodi emadele eeskujuks olla!

Lauljatar Christina Aguilera (34) sai eelmise aasta augustis teist korda emaks ning pärast seda on ta eelkõige oma perele keskendunud. Beebikilodest vabanemine pole tema jaoks sugugi nii olulisel kohal olnud kui näiteks Kim Kardashiani jaoks. Christina võiks siinkohal paljudele Hollywoodi emadele eeskujuks olla!

Pikka aega meediast eemal olnud Christina andis eelmisel pühapäeval, 15. veebruaril avaliku kontserdi, millega anti avapauk 2015. aasta NBA All-Star korvpallimängule Madisoni väljakul. Lauljatar näitas oma kaunist figuuri kandes musta värvi kostüümi, mis rõhutas tema naiselikke kurve.

Oma füüsilise vormi eest hoolitseb Christina joogat tehes, lisaks hindab ta tervislikku toitu. Kui eelmise aasta lõpuni keskendus ta laste kasvatamisele, siis sel aastal on tal kindel eesmärk paarist lisakilost vabaneda. 

Christina eelmisel pühapäeval: