MIKS EI TOHIKS lasta koeral lapse nägu lakkuda?

12. september 2019 Kommentaarid (10)
MIKS EI TOHIKS lasta koeral lapse nägu lakkuda?
pilt: Shutterstock

Ilmselt enamikus peredes peetakse seda igati tavapäraseks kui õues mängides lemmikloom vahel ka lapse nägu limpsib. Sellele ei pöörata erilist tähelepanu, lapsel on lõbus ja koeral samuti  mis võiks sellises olukorras üldse halba olla? Paraku võib lemmiklooma keele kaudu laps isegi haigeks jääda.

Aias ringi jooksev koer puutub kokku kõigega: mullaga, putukatega, naaberaia koertega, kassidega, lindudega. Tema keelel on lugematul arvul baktereid, mis ei pruugi lapsele kasulikud olla, need võivad lapse tervisele lausa ohtlikuks osutuda. Lisaks veel seened, parasiidid ja viirused.

Kui koer keelega üle lapse näo tõmbab, kandub lapse nahale tundmatuid baktereid. Kindlasti ei tohiks lasta koeral lakkuda lapse suud, silmi, nina ja haavasid.

Teisalt on muidugi lemmiklooma olemasolu igati positiivne  usutakse, et kui laps kasvab üles koduloomaga, vähendab see riski haigestuda allergiasse ja astmasse.

Allikas: Buena Vida
Kommentaarid
kelli111 10-12-2019 22:33
+0 meeldib ei meeldi -0

Ebasobiv bakterid ju
Kris 27-11-2019 07:47
+1 meeldib ei meeldi -0

Ebasobiv Aga need emmed, kes siin “ iuutavad”, mis teie suust kõik käib ja pärast seda musitate last, vot see on tõeliselt väkk.
22-11-2019 09:19
+0 meeldib ei meeldi -1

Ebasobiv Ei tohiks!
Näita kõiki kommentaare (10)
Lisa Kommentaar
Nimi:
E-mail: *
Vanus:
Kommentaar:
 
NB! Kommentaarid on lisatud Buduaar.ee lugejate poolt ja Buduaar ei vastuta kommentaaride sisu eest.
* Meiliaadress ei ole teistele lugejatele nähtav
Samast teemast vanemad artiklid