Buduaari veerg: Lahkumineku reeglid

Täna helises mu telefon närvilisemalt kui kunagi varem – mu sõbranna
nägi oma eks-boyfriend’i. Tuleb välja, et maailm on
tõeliselt väike ja võimalus oma eksiga kokku põrgata on tõeliselt suur.
Võimalus kokku põrgata siis, kui sa ei näe just selline välja, nagu
võiks, on veel suurem. /Tekst: Piret Aan/

Tagasi artikli juurde

23 kommentaari

 • Mmjau

  Mmjau

  Ülesaamine on alati nõme, õnneks eelmine kord läks lihtsalt, vihkamine ja õelus aitasid tõsiselt hästi ikka.
 • Siki
 • Kapsas-NuNnu
 • mairin

  mairin

  No ma ei tea, tõesti kahtlane artikkel. Autor ei õigusta ka oma copy pastet kuidagi. Muidugi mukkige kõik ennast ekside nimel, küll ta siis tagasi roomab. yeahh :P
 • HÄBI!!!

  HÄBI!!!

  COPY PASTE Seksi ja Linna samateemalisest osast. Põhimõtteliselt on Carrie monoloogid ümber tõlgitud. Hetkel ei ole dvd käepärast, muidu ütleks kohe ära, milline hooaeg ja milline osa.
 • Kinky`lt lugejale

  Kinky`lt lugejale

  Aga kas me siis ei elagi iseendale? Miks võtavad naised omale väljavaate - olla hoolitsetud kellegi poolt!? Just nimelt - kellegi poolt. Elasin kolm aastat nii, ei armastanud aga tahtsin, et keegi hooliks ja minul oleks kellestki hoolida. Mõtetu! Valus oli ära minna kodust, mida olin ehitanud ja kallist inimesest lahkuda. Oli üllatus kõigile, ka endale kui päevapealt otsuse tegin. Tean, et oli ainuõige võimalus see. Kui oled ise terve, leiad ka terve uue suhte. Armasta ennast kõigepealt - leiad kellegi, kellega seda jagada. Segane jutt, aga vb keegi saab aru. Spda tilgub verd, kui enda ümber inimesi näen, kes valedel eesmärkidel suured projektid ette võtavad. Ja armuvalu ei pruugi kaua kesta. ;)
  Päikest kõigile.
 • lugeja to Kinky

  lugeja to Kinky

  Iseendale elamine tundub nukker väljavaade. Naisena tahaks ikka nii väga hoolitseda-hoolida.
  Ja südamevalu läbielamine aastaid ei tundu kah just kuigi mugav valik, pigem ikka raske. Mugav oleks mõelda - ah, las minna, tuleb uus.
 • minumeelest ka, kuradile see eks, milleks kellegi küljes nõnda rippuda?
 • Kinky

  Kinky

  Avasin artikli huviga. Ei miskit! See artikkel on mõeldud pigem nendele, kelle on maha jäetud, eksole? Seega - unustage SEE artikkel. Paistab, et mahajäetud -petetud üritavad ikka tagasi pugeda sinna, kus nende koht oli. Mugav, eksole? On erandeid ja neile ütleksin - respekt! Mis ülejäänutesse puutub, siis palun saage aru - oma eluga saate edasi minna vaid siis, kui hakkate iseendale elama. Ja tulevikus. Mõtelge minevikust, kui soovite, aga pisarate vahel katsuge leida ka see, mida pidite õppima endast. Aeg oleks iseenda peale mõtlema hakata, kas pole? Tuleb veel see õige ja hea!

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!