BUDUAAR TEEB KINGITUSE ilmumise lõpetava Cosmopolitani igale tellijale!

8 kommentaari
BUDUAAR TEEB KINGITUSE ilmumise lõpetava Cosmopolitani igale tellijale!

Kuna erinevates lugejauuringutes on just Buduaari kõige rohkem võrreldud Cosmopolitaniga, siis teeb Buduaar kõikidele Cosmopolitani tellijatele toreda pakkumise: kehtiva Cosmopolitan ajakirja kodutellimuse omanikule saadame Buduaari märtsi alguses ilmuva 10. juubelinumbri tasuta postkasti. Tutvu meie ajakirijaga ning soovi korral saad peale esimest tasuta ajakirja vormistada Buduaari aastatellimuse eriti soodsalt!

Täna teatas maailmas armastatud naisteajakirja Cosmopolitan toimetus, et ajakiri lõpetab Eestis ilmumise ning veebruaris ilmub poelettidele viimane eestikeelne ajakirjanumber. Ajakiri on Eestis ilmunud alates 2004. aastast. 

Kuna erinevatest lugejauuringutest on selgunud, et just Buduaari ja Cosmopolitani sihtgrupid on kõige sarnasemad, siis usume, et värske Buduaari ajakiri teeb igale senisele Cosmpolitani tellijale rõõmu. Seetõttu teeb Buduaar kõikidele Cosmopolitani tellijatele toreda kingituse: kehtiva Cosmopolitani ajakirja kodutellimuse omanikule saadame Buduaari märtsi alguses ilmuva 10. tegutsemisaasta 40. ajakirjanumbri tasuta postkasti. Lisaks leiab igaüks ajakirja vahelt tasuta külastajapileti 12.-13. märtsil Saku Suurhallis toimuvale suurejoonelisele Buduaari kevadturule.

Tutvu meie ajakirjaga, mille sulle saadame, ning soovi korral saad peale esimest tasuta ajakirja vormistada Buduaari aastatellimuse eriti soodsalt.

Tasuta 316-leheküljelise Buduaari juubelinumbri vormistamiseks saada palun oma postiaadress, nimi ja telefoninumber ning maksekorralduse või tellimuse kinnitus aadressile tellimine@buduaar.ee

Pakkumine kehtib kuni 15.02.2016.

 

Buduaar.ee