EESTI NÄITLEJATEGA REKLAAMI peetakse aasta parimaks

Independent

youtube`i kuvatõmmis

Saksamaal tuntud veebiapteegi DocMorris südamlik pühadereklaam levib üle maailma nagu kulutuli. Reklaamis astuvad üles ka Eesti näitlejad ning mitmed meediaväljaanded on video selle aasta parimaks jõulureklaamiks kuulutanud.

Reklaami peategelaseks on vanataat, kes on kaotanud igasuguse elurõõmu. Ta näeb seinal fotosid, mis meenutavad talle kui vahva ja tugev mees ta kunagi olnud on ning vanataat otsustab end vormi ajada.

Ta otsib välja tolmu all oleva sangpommi ning vaatamata naabri turtsatustele hakkab end vormi ajama. Järjekindlus viib sihile ning elujõudu täis mees tuleb pere seltsis jõule veetma. Tuleb ilmsiks ka põhjus, miks taat end tegelikult vormi viia otsustas.

Mitmed meediaväljaanded on klipi kuulutanud selle aasta üheks paremaks ja emotsionaalsemaks pühadereklaamiks. Tuntud Eesti näitlejatest mängivad reklaamis Evelin Võigemast, Natali Väli ja Anne Paluver. Ainuüksi YouTube’i kanalil vaadanud 8 miljonit korda, millele lisanduvad veel teisedki veebiplatvormid ning muidugi tele-eeter ning muud videoreklaamikanalid.