HÜPNOTISÖÖR MARISE ABINÕU: kuidas rasketel aegadel elu tagasi rööpasse saada

pilt: erakogu

Buduaar

Ajal, mil koroonaviirus on vallutanud kogu maailma, pole just lihtne oma mõtteid toimuvast eemale saada.

Maris Saar ehk Marissa on TV3 ekraanilt tuntud hüpnotisöör ja terapeut, kes on aastate jooksul paljusid inimesi aidanud.

Maris soovitab inimestel oma vaba aeg täita sellega, mida sa tõeliselt naudid. Lisaks tasuks teha tulevikuplaane. “Leia iga päev viis minutit, et korraks ennast mõttevabasse olekusse viia. Seda võib teha väikese jalutuskäiguga, kas siis oma maja ümber või toast tuppa, keskendudes samal ajal oma hingamisele või ka näiteks pannes klapid pähe ja kuulates meie 5-minuti meditatsioone. Seda saad teha siin.”

Maris tõdeb, et ka see on täiesti normaalne, kui sa vahel tunned, et tahaks lihtsalt pea teki alla panna ja maailma ees peitu pugeda. “Kõigil on asju, mida nad kardavad ja hetki, kus nad on pea teki all ning keelduvad välja tulemast. Kui see on üks neist päevadest, siis las ta olla – sa saad alati teha kõike seda ka homme. Lihtsalt lülita õhtul sotsiaalmeedia välja, veeda 15 minutit hoopiski raamatuga, hinga sügavalt sisse ja välja ning meenuta, mille üle sa tänulik oled,” jagab Maris soovitusi ning tuletab meelde, et kõik siin elus on mööduv, ent see, mis meie elus praegu toimub – seda loome me oma sammudega ise.

Kindlasti võiks hüpnotisööri sõnul keskenduda just iseendale ja oma soovidele. “Mis on need soovid ja unistused, mida sa tegelikult tahad – oma maja, oma äri, reisimine, suvekodu mere ääres? Pane kirja sammud, kuidas sa võiksid oma unistuste poole liikuda, et need ühel hetkel teoks saaksid. Need sammud võiksid olla ka reaalsed sammud – kui sa soovid raha kõrvale panna, siis tuleks hakata kõrvalt lisaraha teenima ja see raha tuleks ka reaalselt kõrvale panna,” nendib ta.

Maris soovitab iseendaga kokku leppida, et sa teed iga päev paar sammu selles suunas, mida sa tegelikult soovid. “Tee seda ka siis, kui sa tunned, et hirm halvab meeled. Vajadusel pane meditatsioon mängima ja liigu ikka edasi  oma soovide poole.”

Vaata ka Marissa ehk Marise videoblogi siin.