KLÕPS: MALLUKAS naudib puhkust samal ajal, kui eksmees tööd otsib

Mallukas/Instagram

Buduaar

Blogija Mallukas on otsustanud juhtme seinast välja tõmmata ja lihtsalt elu nautida - seda muidugi eriti mõnusas kliimas, kus lumest pole juttugi.

Samal ajal, mil Mallukas oma sotsiaalmeedia kontole kauneid kaadreid puhkusest üles riputab, otsib tema endine abikaasa ja kolme tütre isa Kardo Treimann aga tulihingeliselt tööd.

Kui Mallukaga koos elades Kardo tööl ei käinud ning raha tõi koju naine, siis nüüd tuleb Kardol iseseisvalt toime tulla. “Ma olen suur ja tugev meesterahvas, kellel on kõvasti jäksu ja tahtmist tööd teha. Ma olen kiire taibuga ja õpin ruttu ära igasugused uued nipid, mida töö tegemiseks vaja läheb. Oskan kasutada igasuguseid tööriistu ja olen väga hoolas ja täpne. Minu peale saab loota ja olen enda arvates täitsa tubli,” kirjeldas Kardo ennast.

Ta jätkas: “Ainukesed miinused on need, et mul pole juhilube(Aga hakkan neid kohe tegema, kui tööle saan). Peale selle tahaksin ära mainida, et mulle ei sobiks 12 tunnised vahetused, sest mul on vaja normaalsel ajal lapsed lasteaiast koju tuua (Tööpäev võiks alata 8.30-9.00) ja mul on vene keelega nigelad lood.”