LAURI MÄESEPP SUHTEST Lennaga: me oleme sarnased

LAURI MÄESEPP SUHTEST Lennaga: me oleme sarnased
Instagram/ Lauri Mäesepp

Näitleja Lauri Mäesepp kirjeldab kihlumisjärgset aega lauljatar Lenna Kuurmaaga kui elude kokku kasvamist, kus olulisel kohal on nii loominguline ja emotsionaalne kui praktiline pool lihtsate igapäevatoimetuste sättimisel ning kinnisvaraga tegelemisel.

Paari vaba aeg möödub tegusate inimestena pigem praktiliselt. “Energiat tasub ära kasutada parema homse jaoks. Tegutseme püsivalt oma tuleviku realiseerimise nimel, mis on olnud väga arendav aeg ning andnud võimaluse õppida tundma uusi rolle ja olukordi,” kirjeldab Lauri Mäesepp Coopi ajakirjale Hetk.

Lavasituatsioon on nii Lennale kui Laurile loomulik osa elust, nii teadlikult kui alateadlikult esile kutsutud tähelepanu käib eluga kaasas. “Me oleme sarnased, see ühendab ja lähendab meid,” tõdeb näitleja.

Lauri ja Lenna on ühise kodu rajanud Setomaale. “Mulle meeldib kui mõlemad pooled on tasakaalus, nii intensiivne tempo kui tempo puudumine. Selleks, et pingutada, pead puhkama,” sõnab näitleja, et maaelu tasakaalustab linna intensiivsust. Niisiis võtab paar maaelust maksimumi, seigeldes ka kodu ümbruses rabateedel ja järvede juures.

Kihlatud Lenna ja Lauri ootavad ka oma esimest ühist last, uudis jõudis avalikkuse ette augustikuus.

Sarnased artiklid