MAAGILINE TÄISKUU: MARILYN KERRO jagab võimsaid õpetussõnu!

Nõid Marilyn Kerro on oma jõuvarud taastanud ning jagab oma sotsiaalmeedia kontodel taas kasulikku infot, ent personaalseteks vestlusteks ta hetkel veel valmis ei ole. Kristallide ja kõige sellega seonduva teemal jagab ta soovitusi aga suurima hea meelega.

Nõid Marilyn Kerro on oma jõuvarud taastanud ning jagab oma sotsiaalmeediakontodel taas kasulikku infot, ent personaalseteks vestlusteks ta hetkel veel valmis ei ole. Kristallide ja kõige sellega seonduva teemal jagab ta soovitusi aga suurima heameelega.

Maikuu alguses teavitas Marilyn avalikkust, et tema tervis on nõrgaks muutunud ning et ta vajab aega, et oma energiavarud taastada. Tänaseks on madalperiood õnneks möödas ning sel korral jagab Marilyn oma Facebooki lehel soovitusi saabuvaks täiskuuperioodiks. Maikuu täiskuu loomine toimub 22. mail!

Marilyn Kerro soovitus homseks täiskuuööks:

Homseks on Sul vaja punast küünalt, mida põletada, pool klaasi vett ning neli kristalli, milleks on seleniit, granaat, tselestiit ja angeliit.

Kui kell lööb 00.00, siis paned sa põlema enda magamistoas punase küünla. Kuna küünal peab põlema lõpuni, vali väike küünal, mida põletad. Paljasta selleks ööks aken, et kuuenergia oleks toas. Võta pool klaasi vett kätte ning nüüd on sul võimalus oma elus olevast probleemist või murest vabaneda või ellu kutsuda südamesoov, mis ei põhine Sinu egol ega maistel vajadustel! Jäta meelde, et sisemised õiged väärtused on alati aluspinnaks täisväärtuslikule elule Sinu sees ja Sinu ümber.
Klaasi tõstes sa nii taliltegi, kas vabnemise või südamesoovi järgi. Mõttejõul katsu visualiseerida, kuidas kõik nii läheb, nagu Sina soovid! Tea, et Sinu taevane teejuht jälgib Sind alati, seega soovi südamega, ausalt ja vaid head! Kui oled edastanud oma mõtted, aseta klaas voodi alla enda kohale ning hommikul esimese asjana loputa veega suu, mis puhastab kõik väljaütlemata kinnijäänud mõtted ja soovid, mured ning probleemid. Mine õue ja elujõus tugev puu, mis Sind esimesena kõnetab, vala sinna klaasi sisu. (Esmane puhastav sõõm samuti, ehk siis võid juba valida välja puu, kuhu liigud, klaasi ja esimese puhastava sõõmuga!). Alusta valamist kellaosuti suunas ning vala kogu sisu puu ümber. Täna kõrgemaid jõude abi eest!
Peale seda mine tuppa ja puhasta end veega ehk pese kõik mõtted ja tunded ka kehalt. Veel on puhastav jõud!
Järgmisel ööl võta neli kristalli, mida mainisin eelnevalt, ning aseta need voodi nelja nurka. Võid asetada omas järjekorras kristallid.
Juunis, suvisel pööripäeval võta voodi nurkadest kristallid ja mata need kolme noore puu juurde maha. Kolm kristalli omal valikul matad kolme puu juurde! Neljas mineraal, mis on sinu edasine teejuht ja kommunikatsioonivahend, jääb sinuga! Pea meeles, et kui soovisid vabanemist koormast, matad kõik neli, kui mitte, siis jätad ühe alles!

Hoidkem ikka oma lähedasi ning märgakem enda ümber abivajajaid! 

Tänan, et olemas olete!

Armastusega
Marilyn