MARILYN KERRO HOIATUS: “On oht kogeda rahalisi kaotuseid”

MARILYN KERRO HOIATUS: “On oht kogeda rahalisi kaotuseid”
Mecca/Marilyn Kerro

Nõid Marilyn Kerro hoiatab inimesi praegusel perioodil ettevaatlikusele.

Nimelt tõdeb nõid, et seoses sel nädalal taevas kõrguva täiskuu mõjuga on ees oodata mitmeid muudatusi.

“Septembri täiskuu on tulvil sisemisi tunnetusi, etteaimamist ja ärevust tekitavat meelt. Miski justkui ei lase rahulikult olla. See tuleb taevakehade vastavast seisust, mis annavad Sulle märku, et vaja on tegeleda oma sisemaailmaga, tuleb oma intuitsiooni kuulata ning korda seada oma tundemaailm, kellel see tasakaalust väljas peaks olema. Septembris ärge elage unistuste maailmas, ega looge endale illusioone, vaja on selget sihti ja praktilisi teguviise,” õpetab nõid.

Kerro lisab veel, et käes on muutuste aeg ning mitmed muutused ei sõltu meist endist: “Riske ma ei soovita endale kanda võtta. On oht kogeda rahalisi kaotuseid.”

Nõia sõnul tuleks praegusel perioodil rahulikku meelt säilitada ning kaine mõistusega edasi liikuda.

View this post on Instagram

Täiskuu September Taevas kõrgub jällegi juba eilsest täiskuu ning selle mõju me tunneme kuni nädala lõpuni. Kes veel ei ole oma poolvääriskive, ehteid ja muud rituaalide ja maagia talismane ning abivahendeid laadima asetanud, see võib seda teha veel täna ja homme. Lisaks on hea aeg oma kodu puhastuseks. Septembri täiskuu on tulvil sisemisi tunnetusi, etteaimamist ja ärevust tekitavat meelt. Miski justkui ei lase rahulikult olla. See tuleb taevakehade vastavast seisust, mis annavad Sulle märku, et vaja on tegeleda on sisemaailmaga, intuitsiooni kuulata ning lisaks sellele veel korda seada oma tundemaailm, kellel see tasakaalust väljas peaks olema. Septembris ärge elage unistuste maailmas, ega looge omale illusioone, vaja on selget sihti ja praktilisi teguviise. Tuleb olla aus enda vastu ja jõuda selgusele, mida elult tahetakse. Emotsioonide virrvarr ja pidev muretunne ning ülemõtlmine sihile ei vii, pigem nõrgestab teie immuunsust ja tekitab palju tülisid. Seega kaine mõistus ja selge siht! Rahulik meel ja mõistusehääl,mis põimige kooskõlla sisemise südamehäälega. Kellel on valikus lüüa kinni vana uks ja avada uus, soovitan soojalt seda teha. Käituge nii, kuidas soovite et teiega käitutakse, vastasel juhul on tulemas palju ebameeldivaid kaotusi. On muutuste aeg ja tulevad muutused mis sõltuvad teist, kui ka need, mis teist ei sõltu. Riske ma ei soovita endale kanda võtta. On oht kogeda rahalisi kaotuseid. Püsige terved mu kallid sõbrad Armastusega Marilyn Kerro

A post shared by Marilyn Kerro Official Page (@meccamarilynkerro) on

Sarnased artiklid