MARILYN KERRO ÕÕVASTAV ennustus viib pikaks ajaks meelerahu

MARILYN KERRO ÕÕVASTAV ennustus viib pikaks ajaks meelerahu
kuvatõmmis

Kuna paljud on Kerrolt küsinud koroona kohta, siis vaatabki ta kaartidelt seoses sellega – kas meile tuleb mingisugune piirang või mitte.

“November on see kuu, kus meile tulevad ka piirangud peale. Näitab, et see on meesterahvastele ohtlik kuu – eriti noorematele. Novembris võib tulla päris palju surmasid ja näitab ka huvitaval kombel mittevajalikke surmasid. Aasta lõpp tuleb selline sünge. Jaanuar, veebruar, märts on juba selline vabam. Märtsi näitab, et on suhteliselt vaba meile kõigile. Ehk siis oktoobris veel nautige seda mis on, sest suure tõenäosusega võivad novembrist otsesed piirangud peale tulla,” ennustas ta.

Kerro vaatab ka seda mis saab vaktsineerimata inimestest. “Mina ei näe, et meile hakatakse silte külge panema. Mingil määral on juba pandud, aga ma ei näe, et meid hakatakse niimoodi lahtrisse panema nagu Lätit.”

Lisaks heidab Kerro pilgu ka Moderna vaktsiinile. “Seal peaksid poole aasta pärast väga suured muudatused tulema. Ta näitab suurt kokku kukkumist. Suurest võidust lähevad hästi suurde langusesse.”

Välja tulevad nii meesterahvad kui ka süda. “Kaart kinnitab, et meieni jõuab info aeglaselt. Ometi me teame seda infot, aga me hakkame tegutsema poole hiljem. Kaartide põhjal, eriti meesterahvastel, kui on võimalik valida, siis tehke midagi muud.

 

Sarnased artiklid