MARILYN KERRO RANGE HOIATUS: “Selle vaktsiini kohta ei teata kõike!”

MARILYN KERRO RANGE HOIATUS: “Selle vaktsiini kohta ei teata kõike!”
kuvatõmmis

Nõid Marilyn Kerro pani hiljuti kaarte seoses koroonavaktsiinidega. Kerro ei taha inimesi hirmutada, vaid räägib kõigest seda, mida näitavad kaardid.

“Paljusid huvitab uus vaktsiin Johnson. Kohe tuleb suur edukaart ehk seda saadab hästi suur edu. Huvitav, et on edukaart ja kohe on lolli kaart kõrval. Mina ei taha jälle liiga palju öelda ega kellegi arvamust muuta. Mina olen selle poolt, et iga inimene, kes tunneb, et võib teha ja kes tunneb, see ei tee. See võiks olla tungivalt vabatahtlik,” sõnab Kerro.

Tema sõnul näitab kaart, et selle vaktsiini kohta ei teata kõike ning pigem viitab rahalistele probleemidele. “Kas selle hind on järsult ilma põhjuseta kõrgeks aetud ja see tuleb pärast välja või siis mingi muu teema selle vaktsiini ja rahadega. Kaart ei näita, et oleks ohtlik, aga on susserdamine rahadega. Tõesti selle vaktsiini kohta midagi halba öelda ei saa,” tõdeb nõid.

Seejärel vaatab Kerro ka AstraZeneca vaktsiini. “Kordan veelkord, et mina ei ole arst, mul ei ole meditsiinilist tausta. Mina saan rääkida ainult sellest, mida kaardid räägivad. Huvitav, et iga kord kui hakkan vaktsiine vaatama, tuleb lolli kaart. See on mõtlemapanev kaart, et inimesed mõelge hästi järgi, mille jaoks see teile vajalik on. Kas on läbipõdemine parem variant või vaktsineerimine.

Tugev tunne on, et tegelikult hakkab neid probleeme veel ilmuma. Siis tuleb selline äramineku kaart, et mingid partiid võetakse siiski tagasi. Minu töö ei ole hirmutada. Ma ei taha hirmutada, et ärge vaktsineerige. Mina räägin seda, mida räägivad kaardid. Mingit massisurma ma siin ei näe. Kui minul oleks valida, siis mina AstraZenecat ei teeks,” lisab ta.

 

Sarnased artiklid